Jera on Air komt met Stunt Area en DJ Nymfo Naast muziek is er nog op het Jera on Air festival (21 mei, in Ysselsteyn) nog veel meer te zien doen op het festivalterrein tegenover Vitelia Voeders in Ysselsteyn. Dit jaar komt de organisatie voor het eerst met een heuse 'Stunt Area'. Op dit gedeelte van het terrein vjn(jt jg bezoeker onder andere professionele breakdance shows en workshops, shows van door de wol geverfde BMX-bikers en Graffiti workshops. Ook zijn er diverse marktkraampjes en eetgelegenheden te vinden op het terrein. Een team van professionele Nederlandse breakdancers zullen enkele shows geven. Het publiek krijgt volop gelegenheid om het breakdancen onder de knie te krijgen met behulp van tips van de professionals. Gelouterde BMX-bikers vertonen op dit gedeelte van het terrein hun kunsten op een half-pipe. Ongetwijfeld een spectaculair gezicht. Ook zijn er enkele graffiti artiesten aanwezig die van alles en nog wat van een mooi nieuw jasje zullen voorzien. Het plaatje wordt compleet gemaakt door een gigantische Monster-truck waarin een DJ het publiek zal vermaken met muziek. Verder wist Stichting Jera on Air deze week DJ Nymfo te strikken. Deze drum and bass DJ zal na de laatste band op het hoofdpodium de afterparty verzorgen. Nymfo ging in de afgelopen 12 jaar de hele wereld rond als headliner op diverse feesten. In 2005 won hij de award voor beste Nederlandse Drum and Bass DJ. In 2007 wist hij dit kunstje te herhalen. Kaarten voor het Jera on Air festival op 21 mei zijn te koop via www.ieraonair.nl. Op deze website zijn ook overige voorverkoopadressen terug te vinden. Jera on Air 2009 wordt mede mogelijk gemaakt door: Purple Group Zwembad-company Drankenhandel Winters Liessel BV Keijsers-Manders Installatietechniek SOCX Design Peter Claessens Timmerwerken Trompetter Hendriks VOF Klus- en montagebedrijf van den Vossenberg BV Aspergekwekerij Frank Swinkels Vakgarage Gommans De Wit B.V. Smits grondwerk en slootonderhoud Dierenartsenpraktijk Ysselsteyn Nertsenfokkerij Martsens BV IDECO Energie Advies van Soest Fysiotherapie Fitness Rovadi Bakkerij van Gassel Rabobank Venray Herberg de Peel Vitelia Voeders Viking Zalmbedrijf JEKAL Van Ass CV-service De Berkhorst 't Diepvrieshuis Bouwman Fourage Large Fruitbedrijf 't Volen Expert Deurne VZO Ysselsteyn Autoverhuur de Mulder Sikkes Champignons Lumar Loonbedrijf in 't Hulst Van Ass CV-service Hendrix Metselwerken Bouwbedrijf Th. Teunissen Claessens Agri-Service Dobbe Agrarische Bedrijven MGS Rolluiken Rene van Dijck Logistics

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 13