Normale Voorverkoop van start De normale voorverkoop is begonnen. Kaartjes zijn op diverse plaatsen te krijgen. In het dorp zijn ze verkrijgbaar bij Cafetaria Forest, OJC Jera'70 en het tankstation. Speciale actie Om de jongere jeugd uit Ysselsteyn en omstreken tegemoet te komen geeft stichting Jera On Air een exclusieve korting voor bezoekers onder de 16 jaar. De eerste 100 bezoekers die voldoen aan deze leeftijdsgrens krijgen op vertoon van hun legitimatie 5 euro terug aan de kassa. We raden bezoekers voor wie dit geldt aan om vroeg naar het festivalterrein te komen, zodat je de korting niet misloopt. Verder kunnen we verklappen dat er nog 1 band bekend wordt gemaakt binnenkort. Daarnaast zul je ook kunnen genieten van een breakdance act, graffitispuiters, DJ's en BMX-bikers. Blijf de site in de gaten houden voor het laatste nieuws. www.jeraonair.nl Jera on Air 2009 wordt mede mogelijk gemaakt door: Maessen Bedrijven Aannemersbedrijf MJ Teunissen Autorijschool Peeters Glasservice Ysselsteyn Expert Deurne Fitness-Import Scoortershop Well Plus van Dijck Purple Group VZO-Ysselsteyn Loonbedrijf Ysselsteyn Vd Vossenberg BV Ideco energie advies Lumar Rientjes evenementen verwarmingverhuur Bouwkundig adviesburo Michels Dirk Scheepens Verreikers Korrekt stukadoorsbedrijf De Aanpak Jekotech BV Coop Seuren Aannemersbedrijf P. Mariens Van der Hoff Machines Veehandel Ben en Tjeerd Rovadi Autoverhuur de Mulder Van Ass CV-sevice Hendrix metselwerken Smits grondwerk Erkens ICT Houbensteyn BV Electro Gommans C&P Group Meesterdak Loonbedrijf Geelen Enjee Kappers Smits Champignons Zwembad-company Vitelia Voeders Viking zalmbedrijf MGS rolluiken van den Munckhof Peters auto's en accesoires Bouw en onderhouds bedrijf Gooren Fietsbedevaart naar Kevelaer. De bedevaart naar Kevelaer van het cluster Merselo, Vredepeel en Ysselsteyn vindt plaats op dinsdag 26 mei. Men kan zich hiervoor opgeven door onderstaand strookje met het verschuldigde bedrag in een envelop, in de brievenbus te doen bij Mia Michels, Heidse Peelweg 37; bij L. Marcellis, Peter Janssenweg 38 of bij P. Arts, Litsenbergweg 28. Wel graag vóór zondag 17 mei, zodat we de juiste aantallen personen kunnen doorgeven. De kosten zijn voor de fietsers 16,00 (veerpont, koffie en middageten om 13.00 uur) en voor mensen, die met de auto gaan, 12,50 (voor het middageten in Kevelaer). Opgavestrookje Naam Adres Telefoon gaat (gaan) mee naar Kevelaer op dinsdag 26 mei. Kruis aan wat voor U van toepassing is 0 per fiets 0 per fiets met oplaadbare accu 0 per auto, rijdt zelf en neemt 0 per auto en gaat met

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 12