Ysselsteyn
Bruheze
Ysselsteyn
Ysselsteyn
E4
E7
F1
F3
SSE
Ysselsteyn
Someren
SJVV
E3
E5
F2
F3
0-11
4-1
0-4
5-0
PROGRAMMA ZATERDAG 2 MEI
Neerkandia
Al -
Ysselsteyn
Al
aanvang 14.30 uur, vertrek 13.15 uur
DVG
BI -
Ysselsteyn
BI
aanvang 14.30 uur, vertrek 13.00 uur
Ysselsteyn
Cl -
Lierop
Cl
aanvang 14.00 uur, 66749 Bert Pouwels
Mulo
C2 -
Ysselsteyn
C2
aanvang 11.00 uur, vertrek 09.45 uur
Ysselsteyn
DIG -
ONDO
Dl
aanvang 12.15 uur, 67947 Leo Sanders
Lierop
D2 -
Ysselsteyn
D2
aanvang 11.00 uur, vertrek 09.45 uur
Ysselsteyn
E2 -
Someren
E5
aanvang 09.00 uur, Stijn van Gassel
Deurne
E6 -
Ysselsteyn
E3
aanvang 10.30 uur, vertrek 09.30 uur
Ysselsteyn
E4 -
Bruheze
E6
aanvang 09.00 uur, Ron Kleuskens
Ysselsteyn
F1 -
Bruheze
F2
aanvang 10.15 uur, Kevin Baltissen
Ysselsteyn
F2 -
Helmond
F1
aanvang 10.15 uur, Wiek Arts
SPV
F3 -
Ysselsteyn
F3
aanvang 09.30 uur, vertrek 08.30 uur
Oostrum
MF1-2-
Ysselsteyn
MFT-2 aanvang 10.00 uur, vertrek 09.00 uur
Ysselsteyn
MF3-4-
SVEB
MF1 -2 aanvang 11.00 uur, Roy en Jens
Rijden
AlStan van Asten, Ruud Arts, Bart Alders, Harm de Wit, Pirn Rongen
B1John Hendrix, Stan Bouten, Frank Jespers, Sjuul van Duuren, Niek Versteegen
C2: Tomas Claessens, Niels Claessens, Willie Hubers, Niels Houben
D2: Daan Marcellis, Sjoerd van Lipzig, Tijmen Claessens, Roy Swinkels
E3: Mark Leeyen, Ivo Coopmans, Roy Vollenberg
F3: Nick Willemse, Stijn Geurts, Mart Thijssen
MF1-2: Dirk Wilmsen, Bas Janssen, Elin v/d Vossenberg.
PROGRAMMA DONERDAG 7 MEI
Milh. Boys D2 - Ysselsteyn
Ysselsteyn D1 finale 4 x 4 toernooi
D2 aanvang 19.00 uur, vertrek 18.00 uur
aanvang 18.00 uur, vertrek 17.15 uur Venray
Afgelopen seizoen hadden we bij BCY een echte allrounder nl. Peter Koopmans.
Hij wist alle drie de disciplines die we speelde te winnen.
Bij het libre was de uitslag: Bij het driebanden was de uitslag: Bij het bandstoten was de uitslag:
lc Peter Koopmans le Peter Koopmans le Peter Koopmans
2e Marcel van Lier 2e Piet van Leuven 2e Piet van Leuven
3C Eugene Linders 3e Toon Sanders 3e Leen Sanders
Ook in de Horster-Venrayse Biljart-Bond was BCY niet onverdienstelijk.
Het D-team wist namelijk beslag te leggen op een mooie 2C plaats.
In het team spelen; Toon Sanders, Herman van Ass, Peter Smits, Lei van Asten, Michel
Horrevoets en Nellie Dericks-van Asten.
Voor de leden:
Noteer alvast in uw agenda: vrijdag 12 juni a.s. is onze feestavond.