Ysselsteyn
DIG -
Mifano
Dl
aanvang
12.15
uur,
68115 Leo Sanders
Mifano
D3 -
Ysselsteyn
D2G
aanvang
11.45
uur,
vertrek 10.30 uur
Ysselsteyn
D3G -
Rood Wit'62
D6M
aanvang
12.15
uur,
68227 Rene van Dijck
Ysselsteyn
El -
Deurne
E2
aanvang
09.00
uur,
Stijn van Gassel
Helmondia
E7 -
Ysselsteyn
E2
aanvang
10.00
uur,
vertrek 09.00 uur
Ysselsteyn
E3 -
NWC
E7
aanvang
09.00
uur.
Ron Kleuskens
ZSV
E8 -
Ysselsteyn
E4
aanvang
09.15
uur,
vertrek 08.30 uur
Ysselsteyn
E5 -
Someren
E10
aanvang
09.00
uur.
Twan in 't Hulst
NWC
F2 -
Ysselsteyn
F1
aanvang
09.15
uur,
vertrek 08.00 uur
Ysselsteyn
F2 -
NWC
F5
aanvang
10.15
uur,
Kevin Baltissen
Someren
Fll -
Ysselsteyn
F3
aanvang
09.15
uur,
vertrek 08.00 uur
Resia
MF1-2 -
Y sselsteyn
MF1-2 aanvang
10.00
uur,
vertrek 09.00 uur
Ysselsteyn
MF3-4-
SV United
MF3-4 aanvang
11.00
uur,
Roy en Ischa
Rijden
AlBart Philipscn, Bart van Osch, Harm de Wit, Pim Rongen, Stan van Asten
ClJop Matijsen, Ferd Spreeuwenberg, Mick van Dijck, Kevin van Meyel
D2: Daan Marcellis, Sjoerd van Lipzig, Tijmen Claessens, Roy Voermans
E2: Job Cuppen, Ruben Smits, Rens Geurts
E4: Joey Cox, Rick van Lier, Dave Marcellis
F1Freek Wilmsen, Ward Stiphout, Tom Jenniskens
F3: Teun Stevens, Bart Arts, Joey Martens
MF1-2: David Arts, Rick van Dijck, Jurre vd Ven
PROGRAMMA MAANDAG 20 APRIL
Deurne D3 - Ysselsteyn D2 aanvang 19.00 uur, vertrek 18.00 uur
Deurne E9walsberg - Ysselsteyn E4 aanvang 19.00 uur, vertrek 18.00 uur
Rijden
D2: Rick Tielen, Wesley Cox, Koen van Soest, Roy Swinkels
E4: Sven Houben, Jeroen van Well, Guus Jenniskens
PROGRAMMA DINSDAG 21 APRIL
Ysselsteyn C2 - Helmondia C5
Ysselsteyn DIG - Deurne D2
PROGRAMMA WOENSDAG 22 APRIL
Deurne
B2 -
Ysselsteyn
Mifano
D5M -
Ysselsteyn
Ysselsteyn
E3 -
Mulo
SJVV
E2 -
Ysselsteyn
MULO
F2 -
Ysselsteyn
MULO
F4 -
Ysselsteyn
aanvang 19.00 uur, 87858 Leo Sanders
aanvang 19.00 uur, 68059 Wiel Philipsen
aanvang 19.00 uur, vertrek 17.45 uur
aanvang 19.00 uur, vertrek 17.45 uur
aanvang 19.00 uur, Ron Kleuskens
aanvang 18.30 uur, vertrek 17.30 urn-
aanvang 18.45 uur, vertrek 17.45 uur
aanvang 18.45 uur, vertrek 17.45 uur
BI
D3G
E6
E5
F1
F2
Rijden
BIWim in 't Hulst, Stef Classens, Ron Jespers, Tom Deters, Willem Koonings
D3G: Kevin Baltissen, Roel Deters, Stef Lemmens, Iris Scheepens
E5: Luc Marcellis, Luuk-Jan Zegers, Thom de Wit
F1Jesper Spreeuwenberg, Sjoerd Swinkels, Wout Smits
F2: Diederik Houben, Lex van Els, Giel Heiligers
LOTEN LEVENSMIDDELENMAND COOP SEUREN
Zondag 19 april speelt Ysselsteyn 1 - I.ottum 1Tijdens deze wedstrijd worden loten verkocht voor de
levensmiddelenmand, die beschikbaar is gesteld door COOP Seuren Ysselsteyn. De opbrengst komt
helemaal ten goede aan onze eigen jeugd.
I