«Tom, Dick en Harry" Voorverkoop van start Vandaag is de online ticketverkoop gestart. Kaartjes kosten €20,- in de voorverkoop en zijn heel makkelijk te bestellen via www.ieraonair.nl. We hopen over een ruime week ook te kunnen starten met de gewone verkoop bij de bekende voorverkoopadressen. Verder verwachten we volgende week weer 2 bands naar buiten te brengen. Houd www.jeraonair.nl dus goed in de gaten! ZijActief Ysselsteyn Kienen Op dinsdag 14 april is er weer kienen in Dancing Pilot aanvang 19.30 uur. Toos Arts zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn. Clinic Nordic Walking De Clinic Nordic Walking is verzet naar 12 mei. Onder leiding van een gediplomeerde instructrice krijgt men uitleg voor een actieve en ontspannende wandeltocht in het Vlakwater gebied van 13.00 tot 14.00 uur. Deze Clinic wordt ons gratis aangeboden door Sportcentrum Laco de Sprank.De Nordic Walking poles worden voor aanvang van de clinic uitgereikt. Heeft u zelf Nordic Walking poles, neemt u deze dan gerust mee. Opgeven kan tot 18 april bij Willy Verheijen tel:541292 Bezoek Crematorium in Blerick Op donderdag 23 april is er een middag-excursie naar het crematorium in Blerick, waar we een rondleiding krijgen.De aanvang is om 16.00 uur. We vertrekken om 15.15 uur bij de kerk en verwachten om ongeveer 18.00 uur weer terug te zijn. Geef bij opgave even door of je wilt rijden. Opgave kan tot 18 april bij Annemie Wijnands tel. 541472 of bij Willy Verheijen tel. 541292 Toneelvereniging Crescendo Ysselsteyn brengt zondag 19 april voor de laatste keer de doldwaze klucht "Tom, Dick en Harry" op de planken van de Venrayse Schouwburg Enkele honderden toneelliefhebbers hebben het laatste weekend van maart in het gemeenschapshuis van Ysselsteyn volop kunnen genieten van deze klucht waarin van alles gebeurt. Vanaf het opengaan tot het sluiten van de toneelgordijnen worden de lachspieren beproefd. Er is een geweldige hoofdrol weggelegd voor Henk Deters, alias Tom Kroes, die met "behulp" van zijn twee broers Dick en Harry, probeert samen met zijn vrouwtje Linda een baby te adopteren. Die "behulpzame" broers, zorgen er voor dat Tom zich tijdens het gehele stuk in allerlei bochten moet wringen, om mevrouw Potter van het adoptie bureau ervan te overtuigen dat huize "Kroes", het ideale adres is voor een adoptiebaby. Of hem dit gaat lukken, wordt pas duidelijk aan het eind van deze meeslepende toneelavond. "We willen gaan voor een volle schouwburg", is de wens van regisseur Henk Stevens, die samen met de spelers bijna een jaar aan dit stuk heeft gewerkt. De komst naar de Schouwburg zal niemand teleurstellen. Wel adviseren we van tevoren kaarten te kopen, zodat u van een plaats verzekerd zult zijn. Dit kan bij COOP Seuren te Ysselsteyn, de Boerenbondwinkel Ysselsteyn en natuurlijk aan de kassa van de Venrayse Schouwburg. Voor informatie en reserveringen kunt u bellen met Ans Philipsen, telefoon 0478-541890. Limburg

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 8