Donderdag 09-apr Donderdagavondgroep Zwemmen Groep 5/6 Zaterdag 11-apr Pre-easter-party: DJ Yorit Programma van 09 apr. t/m 18 apr. 18:30 20:00 Janus Jespers Tom Bouwman Carla Bouwman Ine Tilleman Donderdag 16-apr Donderdagavondgroep Vuilniszakkenmodeshow 18:15 Groep 7/8 Zaterdag 18-apr Zaterdagavondgroep 20:00 11 April: Pre-easter-party met DJ Yorit Met de paasdagen voor de deur is het tijd voor de Pré-Easterparty. Ditmaal met niemand minder dan DJ DJ Yorit is geboren op 7 augustus 1980 in Leidschendam en woont inmiddels al een tijd in Delft. Toen hij in zijn jeugd begon met draaien was dat vooral Hardcore en Breakbeat. DJ Higgens is degene die hem de eerste kneepjes van het vak heeft geleerd. Er werd toen nog geen geld verdiend met draaien, maar al 't geld wat ergens anders mee verdiend werd ging naar de platenzaak. Na de middelbare school begon het eerste avontuur, Gran Canaria. Drie maanden per jaar en 5 zomers lang stond hij te draaien in Discotheek "Life" in Playa Del Ingles. Dit was geen Hardcore meer, maar gewoon de commerciële dingen die de toerist graag wou horen. De Zomer van 2001 bracht hem in contact met DJ Maurice die toen bij de Après Skihut in Rotterdam werkte. De Skihut werd thuisbasis van DJ Yorit. Elke vrijdag en zaterdag stond hij in de Grote Après Skihut en doordeweeks nog een paar dagen in de Kleine Après Skihut tot begin 2005. In Augustus 2002 kwam de eerste productie uit met de naam Summerlovc "Remember". Deze plaat, gemaakt samen met DJ Maurice, heeft de hitlijsten in Nederland gehaald met als hoogste plaats 43 in de mega top 50!! Tevens stond het nummer op diverse compilatie cd's en werd het gebruikt voor de tune van het TV programma "Door 't Lint" op SBS6. In het buitenland was de plaat een paar jaar later een veel groter succes! Voor optredens zijn Portugal, Rusland, Roemenië, Zweden en Spanje aangedaan. In 2005 heeft de samenwerking met een Duitse producer geleid tot de nummer 1 positie in Spanje, gezongen door een nieuwe artiest David Tavare - "Summerlove". Na driejaar bij de Après Skihut te hebben gedraaid werd het toch tijd voor iets nieuws. Na een groots afscheid in de skihut is DJ Yorit freelance gaan draaien en dat gaat erg goed. Diverse producties zijn al voorbij gekomen zoals bijvoorbeeld "Dat ben jij" (samen met Starkoo) en "First Rebirth" en "Welcome to my World". "First Rebirth" (2007) is de plaat die DJ Yorit op het Museumplein in Amsterdam heeft gebracht met Koninginnedag op het podium van Radio 538. Pcelpubers Vorige week vrijdag zijn we met 60 personen naar de bowlingbaan in Oostrum geweest. Het was erg gezellig en zeer geslaagde avond. Alle ouders die hebben gereden nogmaals, Bedankt! Voor jullie een paar data die je al in je agenda kunt noteren. Zaterdag 2 mei Zaterdag 23 mei Zaterdag 13 juni Vrijdag 3 juli (actie va. ongeveer 17.00uur) Zaterdag 11 juli (afsluitingsactiviteit ook voor groep 8) Piëlpubersweekend zaterdag 29 en zondag 30 augustus, (ook voor groep 8) Yorit. Dus weer een heel programma vol spectaculaire activiteiten, zorg dus datje niks mist!!!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2