Vsselsteyn Piet Litjens Toernooi 2009 Afgelopen zondag konden wij met stralend weer het Piet Litjens toernooi spelen met de volgende poulewinnaars. Gonny van Dijck Ger Crienen Elly Verstappen en Petra van Dijck Lea Hendriks Jeu de Wit Rik Litjens Peter Verstappen Tonny van Vegchel Twan Jenneskens Frank van Meijel Paul Litjens Irene Peeters-Litjens Marcel van der Zanden Ivonne Voigt De Piet Litjens wisselbekers zijn gewonnen door Lea Hendriks en Twan Jenneskens. Via deze weg nog een keer gefeliciteerd met de behaalde resultaten. "Coop Seuren" Introducétoernooi Op 3 mei a s. wordt het jaarlijkse Introducétoernooi gehouden. Hiervoor kun je je opgeven tot 26 april op onze site www.vsselsteyn.com/tvv of middels de inschrijfkaarten in ons clubgebouw. Het inschrijfgeld bedraagt 2,00 Euro p p. De organisatie van dit toernooi heeft Mustafa Sorkhabi, tel. 06-38050257. Je kunt je opgeven met een vaste partner naar keuze. De partner hoeft geen lid te zijn van onze vereniging (mag wel). Er wordt gespeeld in poules van 4 koppels en er worden 3 wedstrijden gespeeld (of de opgave maakt een andere indeling noodzakelijk) Om gelijkwaardige poules te kunnen indelen vragen wij jullie om een eerlijke opgave van de speelsterkte. Aansluitend aan het toernooi worden door loting onder de aanwezigen de geldprijzen verdeeld. Poule A Poule B Poule C Poule D Poule E Poule F Poule G Poule H Poule 1 Poule J Poule K Poule L Poule M Poule N Kantine poetsen [15 april Kathelijn en Miek de Wit Lente toernooi Junioren 27 april Vista Accountants Lente toernooi junioren 27 april Wacht niet te lang en geef je nu op!!!!!!!!!!! Maandag 27 april (in de vakantie) wordt het lentetoernooi gehouden in Ysselsteyn en/of in America. Je tennist dan tegen kinderen uit andere dorpen van je eigen leeftijd en/of sterkte, erg leerzaam en gezellig. Je kunt je opgeven met partner door het opgavenstrookje en 1,50 per persoon in een envelop bij Marcel van der Zanden (Grauwveen 9) of Peter Philipsen (Timmermannsweg 82) in de bus te doen. Dit kan tot en met 13 april Groep A Mini's 8-9-10 jaar Groep B Beginners 9-10 jaar Groep D 13-14 jaar Groep E 15-16 jaar Groep C 11-12 jaar Groep F 17-18 jaar NaamAdres Groep(zie boven) Geb. datum Naam partnerAdres Groep(zie boven) Geb. datum Wij doen mee aan het lente toernooi, 1,50 per persoon doen wij met dit strookje in een envelop. P.D.V. Ysselsteyn. Zaterdag 11 April Lessines inzetten vrijdag 10 April om 19.30 uur. Zaterdag 18 April Pommeroeul inzetten vrijdag 17 April om 19.30 uur. P.D.V.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 14