S.V. YSSELSTEYN Korfbo E] Gevonden kleding In ons clubgebouw liggen al langere tijd diverse tennisspulien (kleding, schoenen enz Wil iedereen even goed nakijken of er iets gemist wordt? Horen we voor eind maart niks, dan worden de spullen bij de eerstvolgende kledinginzameling ingeleverd op school. 1 Kantinedienst 15 mrt Mark Smits 18 mrt Jolanda Smits 19 mrt Frans van Soest Kantine poetsen 18 mrt Rian Spreeuwenberg/Monique Strijbos www.8wsselstevn.nl UNIOREN NK JEUGD Algelopen zaterdag stonden De Peelkorf BI en De Peelkorf Cl op het NK in Reusel. Na 2 spannende wedstrijden stond De Peelkorf Cl in de finale en De Peelkorf BI ging strijden voor de 3de en 4dc plaats. In de finale stond De Peelkorf Cl tegen Rosolo Cl, waarvan jammer genoeg werd verloren. De Peelkorf BI sloot de wedstrijd om de 3do en 4dc plaats tegen Odio wel af met winst, zodat de eindstand voor De Peelkorf was: De Peelkorf BI 3de plaats en De Peelkorf Cl 2de plaats. Dames proficiat met dit mooie resultaat. Voor een uitgebreid verslag zie de site: www.svysselsteyn.nl EINDSTANDEN ZAAL De Peelkorf F13dc plaats De Peelkorf F2: 2dc plaats Welpen 13dc plaats Welpen 2: 2de plaats Welpen 3: 4de plaats Welpen 4: lsle plaats Kampioen Welpen 5: 4dc plaats Welpen 6: 3de plaats Welpen 7: 4de plaats De Peelkorf BI: 1s,e plaats Kampioen De Peelkorf B2: 6de plaats De Peelkorf Cl :2de plaats De Peelkorf C2: lstc plaats Kampioen De Peelkorf C3: 7de plaats De Peelkorf Dl: 5dc plaats De Peelkorf D2: 8S,C plaats De Peelkorf El3dc plaats De Peelkorf Ellsle strafworpen INDOOR SPORTSPEKTAKEL ASPIRANTEN 2009 A.s. zaterdag 14 maart is het weer zover. 41 Speelsters en 12 leiders/sters gaan naar Eindhoven voor het Indoor Sportspektakel. Vanaf 10.00 uur gaan de speelsters zich bezighouden met: - 4 tegen 4 één vakskorfbal; - korfbal waterspelen in gloednieuw nationaal zwembad; - korfbal vaardigheidstesten; - vrij zwemmen in de Tongelreep. We beginnen dit jaar in de sporthal; iedereen kan dan ook in sportkleding vertrekken. Na dit alles wordt er gezamenlijk gekeken naar de zaalfinalewedstrijd van de Junioren en Senioren Korfbal. Denken jullie aan 0,20 centmunten voor de huur van de kluisjes. Wij wensen speelsters en leiding een fijne dag toe. Gezamenlijk vertrek 08.15 uur bij ingang van het Sportpark. De speelsters worden terug verwacht omstreeks 22.00 uur. Degene die thuisgebracht willen worden, kunnen dit aangeven. Rijden Omdat er bij sommige teams 6 rijders nodig zijn vandaag is er geen rekening gehouden met de rijders voetbal. Ophalen en wegbrengen kan altijd onderling geruild worden. De Peelkorf BIwegbrengen Marianne, ophalen Laura, heen en terug Nicole en Eline De Peelkorf B2: wegbrengen Denise en Iris en Michelle, ophalen Anja en Kelly en Joy De Peelkorf Clwegbrengen Lizan, ophalen Britt, heen en terug Sacha en Maria De Peelkorf C2: wegbrengen Iris en Elke, ophalen Imke en Janneke, heen en terug Sara De Peelkorf C3: wegbrengen Suzan, ophalen Emmelie RIJDERS ZATERDAG 21 MAART DE PEELKORF C2: Yvon, Manon, Iris BUITENTRA1NINGEN Vanaf 16 maart trainen alle teams buiten, met uitzondering van de nieuwe welpen. Deze trainen nog in de gymzaal.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 9