Zij Actief Ysselsteyn 7 J jnCTIEF Bedrijfsbezoek Eqga Food p" Bedrijfsbezoek Egga Food in Ospel op dinsdagmiddag 31 maart 2009 Egga is een bedrijf dat eieren verwerkt in kleinverpakking voor consumentengebruik. Ook worden hier eieren gekookt, geverfd en gepeld voor consumentengebruik. We krijgen een rondleiding door het eierpakstation en de ververij. Kijk ook eens op www.eaqafood.com. We vertrekken om 13.00 uur bij de kerk en we verwachten rond 17.00 weer terug te zijn. Geef bij opgave even door of je wilt rijden. Opgeven kan tot 29 maart bij Petra Smits tel. 542004 of Marian Bartray tel. 541264. Bezoek Lentebeurs Ook dit jaar wordt er voor leden en hun vriendinnen een ZijActief-dag georganiseerd naar de Lentebeurs in het MECC in Maastricht. Deze vindt plaats op maandag 4 mei. Om 11.00 uur worden we ontvangen in het MECC en om 17.30 uur vertrekt de bus weer naar huis. De juiste vertrektijd vanaf de kerk in Ysselsteyn komt te zijner tijd in het YNB. De kosten zijn voor leden 17,50 en voor niet-leden 19,50. Dit is inclusief vervoer, entree en een kopje koffie of thee. Dit bedrag bij voorkeur bij aanmelding over maken op rek.nr. 15.93.91.164 met vermelding van de naam. Contant betalen kan natuurlijk ook. Vraag hiernaar bij opgave. Bij annulering betaalt iemand de volledige kosten. Aanmelding kan tot zaterdag 28 maart bij Petra Smits tel. 542004 of bij Marian Bartray tel. 541264. boeven De "Week van de Goede Doelen" staat weer voor de deur Deze staat gepland van 5 t/m 11 april 2009. Nieuw: De Week van de Goede Doelen online Neem alvast een kijkje op http://vsselstevn.dorpenvenrav.nl/qoededoelen. Wij houden u op de hoogte via het YNB. Namens de contactpersoon: Rob Janssentel: 542028 HBS "Ons Genoegeir1 Bondskampioenschap Na het bondskampioenschap indoor van afgelopen weekend mochten 2 leden een medaille in ontvangst nemen. Annette Ficker won zilver in de 3e klasse, Kay de Groot won brons in de 5C klasse. NK Indoor ieu£d Volgend weekend zijn de Ned. kampioenschappen indoor voor de jeugd individueel. Op zaterdag 21 mrt. schieten de aspiranten in Middelbeers, op zondag 22 mrt. de junioren recurve en compound in Ulvenhout. Veldschieten Zondag a.s. is de opening van het veldseizoen met een wedstrijd te Ossendrecht. P.D.V. Ysselsteyn. Zaterdag 28 maart beginnen we met onze eerste prijsvlucht vanuit Tessenderlo. Denk eraan dat op zijn laatst de entlijsten op de inkorvingsdag 27 maart binnen moeten zijn, L zoniet dan kan er door die liefhebbers niet ingekorfd worden. Wat de hoklijsten betreft deze moeten uiterlijk 15 maart binnen zijn, inleveren bij G. Linders. Limburg P.D.V.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 6