Ja ik ga mee zwemmen! Donderdag 12-mrt Donderdagavondgroep Ren-je-rot Groep 5/6 Zaterdag 14-mrt DJ Kicken vs Michel Donderdag 19-mrt Donderdagavondgroep Eierruilspel Groep 7/8 Zaterdag 21-mrt Zaterdagavondgroep Programma van 12 mrt. t/m 21 mrt. 20:00 18:30 18:30 20:00 Zaterdag 14 maart: DJ Kicken vs Michel Zaterdag 14 maart is het weer tijd voor de opzwepende beats van DJ's! En dat zijn deze avond zeker niet de minste. De meeste van jullie zullen de namen op zijn minst een keer gehoord hebben. Toch volgt hier een kleine introductie. Deze twee knotsgekke DJ's zetten in een 4 uur durende show de tent helemaal op zijn kop, het succesvolle duo rijgt moeiteloos alle muzieksoorten aan elkaar. Intussen is er veel interactie met het publiek en passeren er van allerlei leuke korte spelletjes de revue. Dit ter verhoging van de stemming. De namen van de beide DJ's zullen in elk geval tot de verbeelding spreken. De naam DJ Kicken alléén al kan rekenen op een hoge bekendheid in de doelgroep. DJ Kicken scoorde hit na hit als bijvoorbeeld: "Alcoholic Party", "Happy Together" e.v.a. DJ Michel is o.a. bekend van de Flügeltour. Op korte termijn verschijnt er een nieuwe CD-Single van DJ Kicken, incl. een DJ Michel Remix. Graag zien we jou zaterdag de 14e in de Jera voor wederom een mooi feestje! Entree bedraagt €5,-, om 20.00 uur gaan de deuren open! Donderdagavondgroep: Zwemmen Donderdag 2 April gaan we zwemmen met groep 7 en 8 en op donderdag 9 April gaan we zwemmen met groep 5 en 6. We zullen met auto's naar het zwembad gaan. We verzamelen om 18:00 uur bij de Jera en om 18:15 uur vertrekken we richting het zwembad. We zijn rond 20:30 uur weer terug bij de Jera. De informatie over naar welk zwembad we zullen gaan, zal nog bekend worden gemaakt via het YNB. Voor de kinderen van groep 7/8 lever dit briefje in vóór 19 maart. Voor de kinderen van groep 5/6 lever dit briefje in vóór 26 maart. Hoeveel kinderen passen er in de auto: (♦Doorhalen wat niet van toepassing is) Met de ouders die moeten rijden zal telefonisch contact worden opgenomen. Bij vragen kim je bellen met Ellen Egelmeers: 06-13089872. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Mijn naam is: Ik zit in groep*: Ik heb zwemdiploma A en B*: Rijden*: 5/6/7/8 Ja Nee Heen en terug - Heen - Terug

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2