Ysselsteyn F2 - Bavos F2G aanvang 10.15 uur, Kevin Baltissen Deurne F6 - Ysselsteyn F3 aanvang 09.30 uur, vertrek 08.30 uur Quick Boys MF1-2- Ysselsteyn MF1-2 aanvang 09.00 uur, vertrek 08.00 uur Ysselsteyn MF3-4- EWC'46 MF1-2 aanvang 11.00 uur, Roy Spreeuwenberg/Jens vd Vossenberg Rijden AlLeon Vergeldt, Menno Heetkamp, Tommy van Dijk, Mark Romme, Bas Claessens BI: Jan Bosgoed, Ron Jespers, Wim in 't Hulst, Stef Classens, Willem Koonings D2: Lars Houben, Ruben Strijbos, Kevin Swinkels, Jesse Smits E1Mike Arts, Kevin van Hoof, Bram Stevens E2: Rens van Dijck, Willem Janssen, Rens Geurts E3: Koen Rops, Loek Linders, Mei le vd Ven F3: Stef Bovee, Mick Vriens, Max Martens MF1 -2: Eline vd Vossenberg, Thijs Lemmens, David Arts LOTEN LEVENSMIDDELENMAND COOP SEUREN Zondag 15 maart speelt Ysselsteyn 1 - RKDSO 1Tijdens deze wedstrijd worden loten verkocht voor de levensmiddelenmand, die beschikbaar is gesteld door COOP Scuren Ysselsteyn. De opbrengst komt helemaal ten goede aan onze eigen jeugd. Gezocht: Enthousiaste vrijwilligers street-team! Voor Jera on Air zijn we op zoek naar enthousiaste vrijwilligers om ons street-team te versterken. Het street-team is het team dat in de aanloop naar het festival onder andere zorgt voor verspreiding van posters en dergelijke. Heb je interesse om dit team te versterken? Neem dan even contact op met Mark Romme via 06-51587366 of adjemark@hotmail.com. Hem even aanschieten in de Jera kan natuurlijk ook altijd! Anti-Flag eerste band Jera on Air 2009 Stichting Jera on Air uit Ysselsteyn heft afgelopen weekeinde de eerste naam voor de komende editie van het festival naar buiten gebracht. Anti-Flag, een gevestigde naam in de punkwereld, zal dit jaar fungeren als een van de headliners. Op Hemelvaartsdag 21 mei vindt alweer de 1T editie van het jaarlijks terugkerende festival plaats. Na eerder een compleet nieuwe website te hebben gepresenteerd www.ieraonair.n0. is nu dus ook de eerste band bekend. Anti-Flag is een Amerikaanse punkband uit Pittsburgh (Pennsylvania) bestaande uit vier leden. De formatie staat bekend om hun sterke afkeer tegen de Amerikaanse politiek en het leger in het bijzonder. Ondanks hun sterke afkeer van de vlag mag Anti-Flag rekenen op een grote schare fans in eigen land. In 1996 verscheen reeds het eerste album van de band. De titel was het veelzeggende 'Die for the government'. Na dit debuutalbum volgden nog liefst 7 cd's van de band. Naast de albums verschenen er nog diverse 7" records, split EP's en complicatie cd's waar Anti-Flag een bijdrage op levert. Anti-Flag deed reeds alle grote festivals van de wereld aan. Ysselsteyn mag natuurlijk niet missen op de indrukwekkende lijst van plaatsen waar de band al optrad. 21 Mei is het zover; Anti-Flag op Jera on Air 2009. Een voorproefje kun je vinden op de myspace pagina van de band (http://www.myspace.com/antiflag). Meer dan 6 miljoen mensen gingen u reeds voor.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 11