Muziekvereniging de Peelklank Corveedienst Corveedienst voor de maand maart: Herman van der Hoff, Miran en Willy Hubers, Toon Jenniskens Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen. Corveedienst jeugdorkest Corveedienst voor de maand maart: Lianne van Bussel en Yvonne Leeijen. Zorg dat je om 18.00 uur aanwezig bent om te helpen met stoelen klaarzetten. Bespreking met jeugdleden A.s. vrijdag 6 maart is er na de repetitie een korte bespreking met de jeugdleden en de jeugdcommissie ■laarvergadering A.s. maandag 9 maart wordt de jaarvergadering gehouden. Aanvang 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Voor deze vergadering zijn alle leden van 16 jaar en ouder uitgenodigd. De agenda en het jaarverslag hebben jullie inmiddels gekregen. Kun je niet komen, meld je dan even af tel.541849) Inleveren carnavalskleding Willen degene die de carnavalskleding nog niet hebben ingeleverd dit alsnog doen tijdens de volgende repetitie. GEMENGD KOOR VIVACE' Dames: de oude uniformen kunnen jullie voor 1 april inleveren bij Mia Michels. Eerst bellen 541563. Ze worden gegeven aan een goed doel. Vivace ZijActief Ysselstevn Ongelukjes in en om huis Dinsdag 10 maart hebben we een thema-avond over: ongelukjes in en om huis. Deze avond wordt verzorgd door "Alles Paletti" uit Maasbree. Op deze avond wordt er ingegaan op ongelukjes die thuis kunnen gebeuren. Ook krijgt men de gelegenheid om zelf vragen te stellen over b.v. brandwonden, kleine wondjes maar ook op verzoek bewusteloosheid, reanimatie, AED, suikerziekte, beroerte enz. De avond begint om 20.00 uur in Dancing Pilot. Deze avond is ook voor niet leden toegankelijk, zij betalen 2.00 p.p. Dag voor alleengaanden Ook in 2009 organiseert ZijActief weer de dag voor alleengaanden, dit jaar met als thema; Pluk de dag met geur en kleur, leder jaar zijn deze dagen voor alleengaande vrouwen in Limburg een gelegenheid om kennis op te doen, elkaar te ontmoeten en te netwerken. Tijdens deze dag is er een gebedsviering en een inleiding met als titel 'Wat zie jij er goed uit!'. Na de lunch is er de mogelijkheid om informatiestands te bezoeken waar een persoonlijk advies gegeven wordt over onder meer kleding, kleur, huidverzorgingsproducten, voetproblemen en sieraden. Deze dag voor alleengaanden is op 19 maart in Cafézaal 't Brugeind in Meerlo. De kosten zijn 15, - p.p. inclusief lunch en consumpties. Opgeven kan tot 8 maart. Voor meer informatie en opgaven; Willy Verheijen tel. 541292. Umburg

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 5