Dorpsraad Ysselsteyn Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 9 mrt '09 om 20.00 uur in het Gemeenschapshuis Agenda: 1. Opening. 2. Informatie door Bert Vinken GGZ Noord en Midden Limburg over het thema jongeren en alcohol 3. Spreekrecht publiek n.a.v. de agendapunten mogelijkheid om n.a.v. agenda aanvullende informatie te geven). 4. Verslag vergadering 9 febr '09. 5. Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 6 Mededelingen vanuit de commissies. 7. Financieel verslag 2008 en verslag kascommissie. 8 Financiering website dorpenvenray.nl 9. Verslag dorpsradenoverleg 10. Rondvraag. 11. Sluiting. KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel KBO X JAARVERGADERING. Woensdag 11 maart wordt zoals bekend de jaarvergadering in de Smelehof gehouden. Aanvang 14.00 uur. Alle leden hebben reeds een persoonlijke uitnodiging ontvangen. We willen tijdens deze vergadering ook een algemene behoeftepeiling doen voor wat betreft de organisatie van enkele thematische middagen. We vermelden hier de onderwerpen, zodat u zich reeds voor de vergadering een mening kunt vormen dienaangaande. 1) Excursie naar een breifabriek 2) Excursie naar Vincent van Vogh te Venray; 3) Excursie naar het Limburgs Museum te Venlo; 4) Excursie naar Champignon-Informatiecentrum en Proeverij te Grubbenvorst; 5) Voorlichting over het gebruik van de GSM; 6) Presentatie KAYA Natuurprodukten (Aloë Vera). BILJARTEN. In de maand april (misschien al in de laatste week van maart) zal het Roeianzia-toernooi gehouden worden. Willen de teamleiders van de Smelehof-competitie even aan hun teamleden vragen wie hieraan deelneemt en aan Wim Verschuuren doorgeven. KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015. Spreuk van de Week:"Het is niet de last die het je zwaar maakt, maar de manier waarop je hem draagt" Ingek 1 uitg post febr.'09 Uitg. 1. Aan KBO: positief besluit aangaande bijdrage "Ontmoetings- en Eetpunt 2. Aan dorpsraad Heide: ondersteuning notitie veilige oversteek Deurneseweg. Ingek. 1 VKKL: Agenda Kleine Kernen Limburg 2020 "Voortbouwen aan vitale dorpen". 4 maart om 19.30 uur te Baxem 2. Gem Venray: Aanvang werkzaamheden definitieve bestrating bouwplan fase 1Informatie: Gem Venray: Jan v Dijk 523333) of toezicht uitvoering Tom Janssen (523333). 3. Match Venray: Maatschappelijke stage voor jongeren: doel jongeren kennis laten maken met diverse organisaties. Start: schooljaar 2009-2010. 4. Dorpsraad Heide: Notitie veilige oversteek Deurneseweg 5. CDA Venray: Uitnodiging voor thema-avonden over veiligheid, woningbouw, zorg, enz Plaats: Witte Hoeve: 3,4 en 5 mrt Aanvang: 19.45 uur. 6. Gem Venray: Verantwoording subsidie voor het jaar 2008. Opgave voor 1 april 2009. 7. Gem Venray: Roel Beunen: reactie verkeersituaties Ysselsteyn 8. GGZ Nrd en Midden Limburg: thema alcohol en jongeren. 9 Prov Limburg: Wekelijkse nieuwsbrief.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 3