VDWEGEN.COM I /is dinsdags Lovinckplem Vishandel E. Camps Oostrum Spiritueel Centrum Vi-To, Pottevenweg 6 te Ysselsteyn INTERN TRANSPORT I1 I Ysselsteynseweg 51 www.vdwegen .com 06-53123109 info®vdwegencom Handpompwagens vanaf Verkoop Verhuur Service Heftrucks Pallettrucks Magazi j nmachines Aanbieding maart RCM S802 schrob- zuigmachine Aktieprijs foto's en overige details: www.vdwegen.com genoemde prijzen zijn excl. 19% BTW Informatie en opgave kan via tel. 0478-561900 of info@viteu.nl. Vrijdag 6 maart, 20.00-22.00 uur geven Peter en Anoeska van Beekveld een lezing over hooggevoeligheid. Hooggevoelig betekent oa.dat je signalen oppikt die anderen niet ervaren en dit kan heel breed zijn. Mocht u denken of twijfelen of uzelf hooggevoelig bent, dan kan deze lezing iets voor u betekenen. Kosten 15,00 incl. 1 kop koffie/thee. Maandag 9 maart,20.00-22.00 uur start Peter van Beekveld met de opleiding sjamanisme. Een sjamaan is een kruidenman van de indianen. Peter heeft zelf hiervoor een 8-jarige opleiding gehad en wil deze kennis graag doorgeven. Leren aarden, rituelen, klankschalen, trance en channeling komen aan de orde. Mocht u interesse hebben en/of vragen neem dan gerust contact met ons op. Vrijdag 13 maart, 20.0-22.00 uur is er een lezing over engelen, gegeven door Anoeska van Beekveld-de Bekker. Wat voor engelen zijn er, wat betekenen ze voor ons en waar dienen ze voor. Ook engelenervaringen komen aan de orde. Er wordt afgesloten met een meditatie om te laten ervaren hoe het is om gedragen te worden door je engel. Altijd al alles willen weten over engelen, dan kan deze avond heel interessant zijn. Kosten 10,00 incl. 1 kop thee/koffie. 14 en 15 maart, 10.00-17.00 uur is er een workshop magnetiseren gegeven door Peter en Anoeska van Beekveld. In deze workshop wordt onder andere ingegaan op de energie laten stromen door je handen, energie doorblazen via je mond naar plekken bij de behandelende persoon welke geblokkeerd zijn. Ook aan aarding wordt veel aandacht geschonken zodat de energie van de behandelende persoon niet bij jou naar binnen kan komen. Tevens leer je hoe je tijdens het behandelen begeleid en geleid wordt door je eigen gidsen. Kosten: 200,00 incl. drinken en fruit.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 14