VOLLEYBALCLUB YSSELSTEYN Ut is vurbe'i Vastelaovend 2009 is gedaon. Weej, as CV de Piëlreus, hebben ontzettend genoten van de dingen die vurbeej kwamen tiejes dit geweldige dörpsf ieëst. Mar nie allieën weej, ok ozze hoofdrolspeulers, Prins Bart I en Prinses Helga, Reuzekluutdraagster Jo Deters, Dórpspaar Bart en Silvie, Jeugdprins Mark IV, Jeugdvorst Teun, Jeugdpaar Willem en Lindsey, hebben hieël veul plezier belaefd an dizze vastelaovend. Names hun willen weej iederieën bedanken die en beejdrage het geleverd, op wat vur un menier dan ok. Oweral waor zeej waren, vuulden zeej zich welthuus, zillie waren gelukkig. Reuzenoptocht En as weej ower geluk praote, dan hebbe weej ut ok ower den geweldige Reuzeoptocht. Wat was ut wer prachtig mit 581 dieëlnemers en al dat volk naeve de kant. Ieën woordGEWELDIG Piëlreuzen en Piëlreuzinnekes, Weej danken ówlie vur ut welslagen van dizze vatelaovend 2009. Waor geej ok wart of wat geej ok dit, weej wensen ówlie veul geluk toe en tot volgend jaor. C.V. De Piëlreus de PIELREUS TSSuSTEYlt JEUGDCARNAVAL As Jeugdprins Mark den vierde, -vorst Teun, -nar, -raod en Comité hebbe weej mit owlie wer meuge geniete van enne geweldig mojje carnavalstied. Iederieën hartstikke bedankt, ut was wer geniete van en fantastisch seizoen. Wedstrijd Zo 01-03-2009 Heren 1 - ActiveRooy 2 Aanvang wedstrijd 10.30 Fluiten Marcel B, Tellen Karin van Ass F.N.V. Belastingservice. De vrijwilligers van het F.N.V. gaan in de maand maart weer aan de slag met het invullen van de belastingpapieren. De invulavonden worden gehouden in het wijkgebouw Veltumse kleffen 62b Veltum. Ook dit jaar wordt uitsluitend op afspraak gewerkt. De afspraken kunnen gemaakt worden vanaf heden tot en met 25 maart 2009. Voor een afspraak kan gebeld worden op maandag,dinsdag en woensdag tussen 18.00 en 19.30 uur Tel.nr. 0478-550625 of via www.fhv.nl Contactpersoon Venray/Ysselsteyn. Jan Wismans. de PIELREUS YSSELSTEYN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 5