Zir van óëst TIEF FYSIOTHERAPIE FITNESS Muziekvereniging de Peelklank Inleveren carnavalskleding Wij vragen de leden om de carnavalskleding de eerste repetitie na de carnaval in te Het witte shirt graag uitwassen. De rest van de kleding mag ongewassen worden ingeleverd (wel zorgen dat de kleding onbeschadigd en compleet is). ZiiActief Ysselstevn Kienen Op dinsdag 3 maart is er weer kienen in Dancing Pilot, h. aanvang 19.30 uur. Marie-Jose Camps zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn. Ongelukje» in en om huis Dinsdag 10 Maart hebben we een thema-avond over: ongelukjes in en om huis. Deze avond wordt verzorgd door: Alles Paletti.Op deze avond wordt er ingegaan op ongelukjes die thuis voor kunnen gebeuren. Ook krijgt men de gelegenheid om zelf vragen te stellen,over hoe moet ik reageren op een ongeluk ,en wat kun je zelf doen. De avond begint om 20.00 uur in Dancing Pilot. Deze avond is ook voor introducees.Zij betalen 2,- Dag voor alleengaanden Ook in 2009 organiseert ZijActief weer de dag voor alleengaanden, dit jaar met als thema; Pluk de dag met geur en kleur, leder jaar zijn deze dagen voor alleengaande vrouwen in Limburg een gelegenheid om kennis op te doen, elkaar te ontmoeten en te netwerken. Tijdens deze dag is er een gebedsviering en een inleiding met als titel 'Wat zie jij er goed uit!'. Na de lunch is er de mogelijkheid om informatiestands te bezoeken waar een persoonlijk advies gegeven wordt over onder meer kleding, kleur, huidverzorgingsproducten, voetproblemen en sieraden. Deze dag voor alleengaanden is op 19 maart in Cafézaal 't Brugeind in Meerlo. De kosten zijn 15,- p.p. inclusief lunch en consumpties. Opgeven kan tot 8 maart.Voor meer informatie en opgaven; Willy Verheijen tel. 541292. Gezellenbaan 4a 5813 EA Ysselsteyn •nr 0478 - 54 16 22 Fax 0478 - 54 19 75 www.vansoestfysiotherapieenfitness.nl - Fysiotherapie - Bekkenbodemtherapie - Bekkenklachten - Oedeemtherapie - Littekenbehandeling - Fitness - Sportmassage Na bijna 8 jaar bij ons te hebben gewerkt, gaat Dianne onze praktijk helaas op donderdag 5 maart verlaten. Zij gaat wat korter bij huis werken, zodat ze ook op tijd thuis kan zijn voor haar zoon Rob. Als u persoonlijk afscheid van haar wilt nemen, krijgt u hiervoor de gelegenheid: Donderdag 5 maart van 17.30 tot 18.30 uur. Wij wensen Dianne heel veel succes in haar nieuwe toekomst en danken haar voor al haar inzet en voor haar collegialiteit. W» Limburg Btholkl vi -

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 4