Spiritueel Centrum Vi-Tö, Pottevenwes 6 te Ysselsteyn OPEN HUISGerenoveerd Tennispark TV YsselsteynOPEN HUIS Zondag 8 maart 2009 van 13.00 tot 15.00 uur Zondag 8 maart houdt TV Ysselsteyn van 13.00 tot 15.00 uur open huis. Afgelopen jaar is het park volledig gerenoveerd door onze nijvere vrijwilligers. Als gevolg beschikt TVY over ultramoderne Advantage Redcourt tennisbanen, een prachtige verlichting en een mooi inslaghok. Ook de groenstroken rondom zijn onderhanden genomen. Met ons supergezellige clubgebouw uit 2002 beschikken we over een gezellige en prachtige volledig toegeruste tennisaccommodatie. TVY en Ysselsteyn mogen hier echt trots op zijn. Wij heten alle belangstellenden dan ook van harte welkom tijdens het open huis. Tijdens het open huis verzorgt tennisschool Maascourt kennismakings- en demonstratielessen. Heeft u voor deze kennismakingslessen interesse, meld u dan via email aan bij Kalle Voigt: ktvoigt@wanadoo.nl Vergeet dan niet om uw sport/tennisschoenen mee te nemen. Wij zien u graag op ons tennispark. Informatie en opgave kan via tel. 0478-561900 of info@viteu.nl. Vrijdag 27 februari, 20.00-22.00 uur geeft prof. Jolanda Arts een lezing over Kinesiologie. Het unieke van kinesiologie is dat er gewerkt wordt met spiertesten. De spanning in onze spieren geeft aan hoe het met ons energiesysteem gesteld is. De spiertest is een methode om onbalansen op te sporen en die vervolgens met correctietechnieken te 'ïerstellen. Kosten 10,00 incl. 1 kop thee/koffie Woensdag 4 maart, 9.00-11.00 uur mandalatekenen voor volwassenen. Mandala betekent wiel, geen begin geen eind. Het is een weerspiegeling van je diepste zelf. Er is geen ervaring of tekentalent voor nodig. 4 februari was de le keer en zijn er mooie mandala's gemaakt met duidelijke boodschappen. Kosten 30,00 incl. thee en materialen. Donderdag 5 maart, 16.00-17.00 uur mandalatekenen voor kinderen. Het is erg verrassend hoe kinderen zich uiten in het tekenen van een mandala. Kosten 12,50 inclusief drinken met wat lekkers en materialen. Vrijdag 6 maart, 20.00-22.00 uur geven Peter en Anoeska van Beekveld-de Bekker een lezing over hooggevoeligheid. Een op de vijf mensen is hooggevoelig. Het is een gave waardoor zij meer en intenser waarnemen dan anderen, gevaren eerder signaleren, eerder voelen waar iets niet klopt, sneller weten waar mensen in hun omgeving behoefte aan hebben. Doordat hooggevoelige mensen meer afgestemd zijn op het ontvangen van subtiele signalen, raakt hun systeem sneller van slag. Praktische oefeningen komen aan de orde. Mocht u een van deze dingen herkennen bij uzelf dan kan deze lezing iets voor u betekenen. Kosten 15,00 incl. 1 kop koffie/thee.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 11