Carnaval bii Herberg de Peel Spiritueel Centrum Vi-Tö, Pottevenweg 6 te Ysselstevn Junioren en senioren Jubileumtennisvesten TVY -* Jubileumvesten vanaf nu passen en bestellen I In de kantine van TVY hangen de vesten klaar om gepast te worden. Dit kan altijd als de kantine geopend is. In deze periode is dat tijdens de wintercompetitie. Op woensdagavond, donderdagavond en zondagmorgen (carnavalszondag niet). Er zijn herenvesten, damesvesten en kindervesten en allemaal zien ze er schitterend uit De damesvesten vallen klein uit. Mocht de damesmaat te klein zijn, bestel gerust een herenvest die zitten ook fantastisch. De vesten zijn van mooie kwaliteit met een uniek, geborduurd jubileumlogo. U kunt ze tegen kostprijs bestellen: 22 euro per stuk. Bestellen kan tot en met zondag 8 maart (Open huis TVY, kennismakingsdag). Stel het niet uit maar ga naar de kantine, kies de beste maat en vul het bestelformulier en de machtiging in Mochten er onduidelijkheden zijn, bel dan met Monique of Marièlle. De jubileumcommissie: Math Heetkamp, Mart de Wit, Monique Strijbos (542065) en Marielle van Meijel (541911) Kennismakingsdag - gratis kennismakingsles voor jong en oud l~ Alle jeugd van de basisschool heeft een uitnodiging gekregen voor de gratis kennismakingsles op zondag 8 maart. Zin om mee te doen en te ontdekken hoe leuk tennis is? Lever je aanmelding in voor zondag 22 februari bij Paul Litjens, Timmermannsweg 19. Volg je ergens anders onderwijs en heb je ook zin om aan deze les mee te doen? Stuur even een mail naar paullitiens@home.nl. Je hoort dan zeker nog wanneer je verwacht wordt op zondag 8 maart. Deze middag wordt ook onze nieuwe lesmethode Tenniskids geintroduceerd De moeite waard om te komen kijken en te ervaren hoe perfect deze manier van lesgeven werkt. Volwassenen die belangstelling hebben kunnen zich aanmelden bij Kalle Voigt: ktvoigt@wanadoo.nl Informatie en opgave kan via tel. 0478-561900 ofinfo@viteu.nl. Vrijdag 27 februari, 20.00-22.00 uur geeft prof. Jolanda Arts een lezing over Kinesiologie. Het unieke van Kinesiologie is dat er gewerkt wordt met spiertesten. De spanning in onze spieren geeft aan hoe het met ons energiesysteem gesteld is. De spiertest is een methode om onbalansen op te sporen en die vervolgens met correctietechnieken te herstellen. Kosten 10,00 incl. 1 kop thee/kofïie Woensdag 4 maart, 9.00 - 11.00 uur mandalatekenen voor volwassenen. Mandala betekent wiel, geen begin geen eind. Het is een weerspiegeling van je diepste zelf. Er is geen ervaring of tekentalent voor nodig. 4 februari was de le keer en zijn er mooie mandala's gemaakt met duidelijke boodschappen. Kosten 30,00 incl. thee en materialen. Donderdag 5 maart, 16.00-17.00 uur mandalatekenen voor kinderen. Het is erg verrassend hoe kinderen zich uiten in het tekenen van een mandala. Kosten 12,50 inclusief drinken met wat lekkers en materialen. Vrijdag 6 maart, 20.00-22.00 uur geeft Marian vd Beuken een lezing over hooggevoeligheid. Marian heeft diverse boeken op haar naam staan. Kosten 10,00 incl. 1 kop koffie/thee. Vrijdag: Zaterdag: C? Zondag: Maandag: Dinsdag: Woensdag. Spaarkas Lichten vanaf 21.00 uur Keuken geopend vanaf 12.00 uur Keuken geopend vanaf 12.00 uur Het dak gaat er af met Double u Rules Carnaval met Prins Bart en de road van 11 Keuken geopend vanaf 12.00 uur Herring Schelle vanaf 20.00 uur M

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 9