Vsselsteyn Dorpen-competitie Ook dit jaar is er weer de dorpencompetitie!! Wil je als senior graag tennissen in competitie-verband tegen tegenstanders van dorpen uit de omgeving zoals Oostrum, Merselo, Swolgen, America, Leunen/Veulen/Heide en Oirlo/Castenray schrijf je dan in voor de Dorpencompetitie. Er wordt gespeeld zowel op zaterdagavond vanaf 20.00 of 19 00 uur als op zondagmorgen in verschillende sterktes. Dit betekent, datje als beginnend tennisser ook aan deze competitievorm kunt meedoen Je speelt dan tegen gelijkwaardige spelers Een team bestaat uit min. 2 dames en 2 heren en je speelt per persoon 2 wedstrijden van 2 sets. De kosten voor deelname aan de Dorpencompetitie bedragen ca. 50,= per team (afhankelijk van het aantal wedstrijden). Je kunt je opgeven bij Leon Nijssen (tel. 545013) of lwm.niissen@home.nl als eenling, dan deelt de Technische Commissie de teams in. De sluiting van Inschrijving Is 1 maart 2008. Darten en rikken Na een gezellig avondje darten en rikken zijn er de volgende winnaars uit gerold: Rikken: 1e plaats Frans van de Pas, na 2 rondjes nog onderaan staan en dan in de 3e ronde laatste spel (open piek mit un prötje) bovenaan eindigen. 2e plaats Jan van de Pas 3e plaats Jolanda Arts 4e plaats gedeeld Harrie kusters en Twan de Wit Dames darten: 1e plaats Jeanne Peeters 2e plaats Leny Kemmelings Heren darten: 1e plaats Martien Janssen werd in de voorronde haast uitgeschakeld, toch in de finale en gewonnen na een spannende strijd (3-2 best of five) 2e plaats Ger Aben 3e plaats Edward van Dongen en Marcel van der Zanden. Alle darters en rikkers bedankt voor de deelname en kantinecommissie bedankt voor de goede zorgen, tot het volgende seizoen. |[Van Soest Fysiotherapie Fjtness Mix-Clubkampioenschappën*2009| Van 23.3.2009 t/m 29 3.2009 vinden de jaarlijkse Mix - Clubkampioenschappen plaats Je kunt je hiervoor opgeven met een vaste partner tot 15.3.2009 op onze internetsite www.tvvsselstevn. nl of middels inschrijfkaart in het clubgebouw De wedstrijdleiding heeft Leon Nijssen 0478-545013 We spelen in de sterktes 5/6, 7, 8, 9 in poules van 4 dubbels, (of het aantal inschrijvingen maakt een andere indeling noodzakelijk). Bij de stand van 1-1 in sets beslist een tie-break tot 10 Van af de have finale wordt om twee gewonnen sets gespeeld. Het toernooi wordt in een week gespeeld en er mogen maar 2 verhinderingen dagen per dubbel worden opgegeven. In het finale weekend mogen geen verhinderingen worden opgegeven. Waar het reglement niet in voorziet beslist de wedstrijdleiding. Bij inschrijving wordt je geacht het reglement te accepteren. Piet Litiens Toernooi 2009 Op zondag 5 april 2009 is het weer zo ver, we spelen het jaarlijkse Piet Litjens Toernooi. Het Piet Litjens toernooi is een dagtoernooi en geschikt voor alle speelsterktes (dus ook voor beginnende tennissers) waar het plezier aan de sport en de gezelligheid voorop staat, geheel volgens de gedachte en ter herinnering van medeoprichter en erelid Piet Litjens. Wij spelen in poules van 4 personen van gelijkwaardig speelsterkte Als de opgave het noodzakelijk maakt kunnen ook gemende poules ingedeeld worden De speeltijden richten zich naar het aantal spelers die zich hebben opgegeven. Er bestaat de mogelijkheid om als verhindering op te geven. Niet voor de middag (voor 13.30 uur) of niet na de middag (na 13.30 uur) Het inschrijfgeld bedraagt 2 - Euro en is voor aanvang van de eerste wedstrijd te voldoen bij de wedstrijdleiding. De inschrijving start op 6 maart (jaarvergadering) en sluit op 29 maart 24.00 uur. U wordt verzocht om zo veel mogelijk per e-mail in te schrijven onder: ktvoiat@wanadoo.nl Voor de leden welke niet over internet beschikken liggen in het clubgebouw inschrijfkaarten welke u in de brievenbus in de kantine kunt inleveren. Voor vragen kunt u bellen met Kalle Voigt0478-545008 Kantinedienst 25 febr Frank van Meijel 26 febr Frans vd Pas Kantine poetsen 25 febr Renate Peeters Mieke Peters

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 8