Dorpsraad {Ysselsteyn Vivace1 Zaterdag 24-jan Zaterdagavondgroep Donderdag 29-jan DAG Donderdag 22-jan DAG Programma van 22 januari t/m 31 januari Oud Hollandse Spelen groep 7-8 20:00 18:30 18:30 Dropping groep 5-6 Zaterdag 31-jan Zaterdagavondgroep 20:00 7 Februari Beachparty Op 7 februari zal de jaarlijkse beachparty plaatsvinden. Deze nu al legendarische avond zal weer in het teken staan van zon (lees: een heet gestookte Jera van een graad of 30), strand (lees: gestorte gele zand) en cocktails (lees: ranja met alcohol). Haal dus je zwembroek/pak alvast uit de mottenballen, strijk deze en hang hem netjes in je kast zodat je goed voor de dag komt op 7 februari. Dj Izzy zal deze avond voorzien van tropische klanken. Later meer. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Binnenkort maken enkele ambtenaren van de Gemeente Venray met afgevaardigden van de KBO en Dorpsraad een rondgang door het dorp om te kijken of er nog aandachtspunten/ onveilige plekken zijn, die voor verbetering in aanmerking komen. We denken hierbij aan onveilige situaties bij trottoirs losliggende tegels), kruispunten, verlichting, wegkanten e.d.; zowel binnen als buiten de bebouwde kom. Kent u knelpunten, die op bovenstaand onderwerp betrekking hebben, geef dit dan tijdig door aan het secretariaat van de dorpsraad. Wij zullen de aandachtspunten bespreken met de afvaardiging van de Gemeente en hopen dat de gemelde knelpunten opgelost kunnen worden. Graag doorgeven vóór 9 febr. a.s. bij Jan vd Pas Litsenbergweg 13 tel 541611 of pere-mail ivdpas@home.nl Dorpsraad YsselsteynKBO, afd. Ysselsteyn/Vredepeel Telefoon no. 0900-8818. Mededeling Dorpsraad KBO "Aandachtspunten openbare werken" Wijziging in het weekendschema: 2 mei: wordt 25 april!!!! 4 april: Gouden Huwelijk B.Arts 22 april: 14.00u. H.Mis bgv. Gouden Huwelijk A. Tielen. GEMENGD KOOR VIVACE' Muziekvereniging de Peelklank Programma 21 februari 9 maart 21+22 maart 4 mei Receptie Prins Bart I Jaarvergadering Solistenconcours in Yssel: Dodenherdenking Venray J21 februari Receptie Prins Bart I 6 juni Peeltoumooi drummers A maart Jaarvergadering 14 juni Défilé wandelvierdaagse 21+22 maart Solistenconcours in Ysselsteyn 19 juli Podiumconcert

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2