Programma van 08 januari t/m 17 januari Donderdag 08-jan DAG 18:30 Playbackshow groep 7-8 Vijdag 09-jan Jeugdprinsenbal 20:11 Zaterdag 10-jan PATATJE METAL 20:00 Donderdag 15-jan DAG 18:30 Groep 5-6 Zaterdag 17-jan Zaterdagavondgroep 20:00 Patatje Metal Wanneer namen als Marco Borsatan, Dennie Antichristian en Grad Demön je de rillingen bezorgen kun je beter thuisblijven zaterdag 10 januari. Deze avond zetten de mannen van Patatje Metal namelijk de zaal van OJC Jera'70 in Ysselsteyn op z'n kop. Er is een oud gezegde dat luidt:"Waar Patatje Metal is, daar is feest". En zo is het ook. Patatje Metal overgiet bekende nederpopklassiekers met een sausje van metaal en brengt deze met de nodige bombarie ten gehore. De muzikanten grijpen elke kans om hun publiek hitsig en hysterisch te krijgen. Voorman Marco Borsatan zingt, buldert, giert, knauwt, krijst, zwaait met de heupen, en maant zijn publiek zich onder te dompelen in het brute geweld dat Patatje Metal hen aan doet. Nee, ontsnappen is niet meer mogelijk als de versterkers aan staan, de instrumenten ingeplugd zijn en de heer Borsatan een flesje bier verruilt voor de microfoon. Dan is het feest! Bovenstaande klinkt als een overdosis geweld. De praktijk leert echter dat vooral lol en plezier erg hoog in het vaandel staat bij Patatje Metal. Met nummers als 'Heb je even voor mij' 'Even aan m'n moeder vragen' en 'Dromen zijn bedrog' weetje datje hier te maken hebt met een band die iedereen een prachtige avond zal bezorgen. Patatje Metal heeft intussen dan ook naam gemaakt. Zo stond dit langharig tuig al op toonaangevende festivals als Paaspop, Lowland en de Zwarte Cross, en deden ze ook al Paradiso aan. Patatje metal staat 10 januari om 20.00u in het gebouw van OJC Jera'70. De entree bedraagt €5,- en het bier staat koud. KERSTBOOMVERBRANDING: De kerstbomen kunnen zaterdag 10 januari gedropt worden bij het gebouw van de Jera. Hier zal de jaarlijks terugkerende kerstboomverbranding plaatsvinden. IJSBAAN: Verschillende dagen hebben we in Ysselsteyn kunnen genieten van een ijsbaan van bijna 500 vierkante meter midden in het dorp. We waren dan ook blij zoveel bezoekers te hebben mogen verwelkomen. We willen graag alle vrijwilligers bedanken die nachts hebben doorgewerkt, Vitelia voor de medewerking, Wim Janssen voor de stroom en Fam. Romme voor de hulp. Ook alle bezoekers met de vele positieve reacties willen we graag bedanken. Verder iedereen die zijn steentje heeft bijgedragen en we zijn vergeten te vermelden. Piëlpubers Het nieuwe jaar is ingeluid met een echte nieuwjaarsborrel. We zijn alweer druk bezig met de volgende activiteiten. De activiteit van 24 januari zal echter niet doorgaan wegens de drukke carnavalsperiode. De activiteit zal later in het vooijaar ingehaald worden. Onze volgende activiteit zal zijn op 14 februari. Meer informatie zal tegen die tijd volgen. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2