#KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel KIENEN. Woensdag 7 januari is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. VOKSDANSEN/GYMNASTIEK. Dinsdag 6 januari begint in het jaar 2009 het Volksdansen en Gymnastiek. Tot dan. Diny en Betsie. WANDELEN. Woensdag 14 januari gaan we o.l.v. Jan Michels wandelen. Vertrek: 13.30 uur bij de kerk. SAMEN-DOENDAG. We delen nogmaals mede, dat tijdens de bijeenkomst van de Samen-Doendag op dinsdagmiddag van 13.30 tot 16.30 uur gekaart kan worden. Liefhebbers zijn van harte welkom. Inlichtingen: Nellie Marcellis, tel.: 06-27288944 (opm.: in het vorige YNB stond er achter de laatste 4 abusievelijk nog een 0 vermeld. Onze excuses) INFORMATIE/Instructieavond. Maandag 12 januari geeft de Regionale Ambulance Voorziening (ambulancedienst) een informatie/instructieavond voor diegenen, die zich bij Hard voor hart hebben opgegeven als vrijwilliger om aan het AF,D-project deel te nemen. Andere belangstellenden kunnen deze avond ook bijwonen. KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015. Spreuk van de Week; "AA een goede vriend de deur voor je sluitzet hij een raam open..." ZiiActieff Ysselstevn Limburg Op dinsdag 6 Januari 2009 is er weer kienen in Dancing Pilot S\CTIEF aanvang 19.30 uur. Jp"« Toos Arts zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn. Excursie kantfabriek Op 12 januari 2009 gaan we naar de kantfabriek in Horst. Daar kunnen we de kant klosmachines nog echt in het werk zien.Ook is er een vaste tentoonstelling over de geschiedenis van vlas- linnen- en kant. Er is op dit moment een expositie van Textielkunstwerken van Pfaff Art Embroidery Challenge.De winnende werken zijn door bekende kunstenaars gemaakt ,en komen uit 20 verschillende landen. De onkosten voor de entree, rondleiding 2 kopjes koffie en vlaai zijn 5.00 We vertrekken om 13.00 uur bij de kerk,en zijn rond16.00 uur weer terug. Opgeven kan tot 3 Januari 2009 bij Willy Verheijen Tel: 541292 of per E-mail ziiactiefvsselstevn@telfort.nl Muziekvereniging de Peelklank Repetitie fanfare. Vrijdag 2 januari beginnen we het nieuwe jaar met de eerste repetitie voor de fanfare. Ondanks dat we wellicht het feesten nog in het hoofd hebben zitten toch graag iedereen aanwezig om ook muzikaal gezien een goede start te maken van het nieuwe jaar 2009. Corveedienst Corveedienst voor de maand januari: Jacqueline en Marly van Asten, Ingrid Bruin en Theo Deters Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen. Corveedienst jeugdorkest Corveedienst voor de maand januari: Manon Willemsen en Rowan van der Zanden. Zorg datje om 18.00 uur aanwezig bent om te helpen met stoelen klaarzetten. Op 2 januari is er géén repetitie voor het jeugdorkest en wordt er niet geoefend voor de bonte middag. Bestuursvergadering Op woensdag 7 januari is er om 20.30 uur een bestuursvergadering /*»uun»

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 4