I Rijden De Peelkorf BI De Peelkorf B2 De Peelkorf Cl De Peelkorf C3 De Peelkorf Dl De Peelkorf D2 De Peelkorf El Welpen 1 Welpen 2 Welpen 3 Welpen 4 Lin, Rozan, Sanne Anja, Elle, Denise Sacha, Nicole, Mariska Emmelie, Jodie, Sanne Loes, Els, Maartje Rowan, Maud, Auke Moniek, Mariska, Joëlle Michelle, Robin Vera, Alana Ge sanne, Amber Veerle, Vera TRAINEN IN DE KERSTVAKANTIE In de kerstvakantie wordt er niet getramd vanaf maandag 21 december tot 4 januari door de teams die in de gymzaal trainen. De teams die in De Kruisweide trainen, trainen door met uitzondering van 2de kerstdag. OPGAVE NIEUWE LEDEN Voor de meiden die 6 zijn of voor 1 oktober 2008 6 jaar worden is er de vraag: wat voor sport ga ik doen (kinderen ouder dan 6 jaar zijn natuurlijk ook altijd welkom)? Voor kinderen is het héél belangrijk om een teamsport uit te oefenen. Dit kan bij S.V. Ysselsteyn korfbal "De Peelkorf". In februari/maart gaan we trainen (mits er genoeg leiding is!). De eerste trainingen zijn gratis en vind je het zo leuk dan meld je je aan bij "De Peelkorf" en mag je na de zomervakantie ook wedstrijdjes spelen. Zegje, dat wil ik, laatje ouders dan bellen of mailen naar: Liesbeth Kleuskens, 0478-541535 of 0630605422, family.kleus@hetnet.nl Of kijk alvast op onze site www.svvsselstevn.nl Muziekvereniging "De Peelklank' organiseert: Zondag 21 december Aanvang: 19:00 uur In "de Smelehof ysselsteyn Met medewerking van: Blokfluit groep 1* jaars Jeugdfanfare "De Peelklank" Fanfare Peelklank Jeugd Ensemble Slagwerk JES Percussion groep "De Peelklank Gemengd koor "Vivace" Solozang van eigen bodem I

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 9