Dorpsraad fsselsi Mededeling Dorpsraad: "Automatische Externe Defibrillator" Informatie/instructie avond: Maandag 12 januari geeft de Regionale Ambulance Voorziening (ambulancedienst) een informatie/instructie avond voor degenen die zich bij Hard voor hart hebben opgegeven als vrijwilliger om aan het AED project deel te nemen. Zij ontvangen hiervoor persoonlijk een uitnodiging en kunnen zich via de mail aanmelden. Indien u zich (nog) niet heeft opgegeven maar wel meer informatie over het project wil kunt u deze avond ook bijwonen. U kunt u voor deze avond aanmelden bij Marika Houben tel 542124, of een briefje in de bus te doen; Ysselsteynseweg 67. Het doei van de avond: U voor te bereiden op de situaties waar u eventueel in terecht kunt komen en om antwoord te geven op uw vragen. Het Opleidingscentrum van de RAV Limburg Noord stelt een éénmalige BHL (Burger Hulpverlening Limburg) instructie verplicht alvorens u opgenomen kunt worden in het systeem. Deze lezing is kosteloos, duurt ongeveer anderhalf tot twee uur en bestaat in ieder geval uit de volgende onderdelen: - Cijfers en wetenswaardigheden met betrekking tot reanimatie en AED gebruik. - Werking van het BHP (Burger Hulp Project) - Aansprakelijkheid. - Schijnveiligheid - Uitleg over de mogelijke effecten op het inschrijven in het BHP. - Verantwoordelijkheid, registratie en herregistratie. - Niet-reanimeren verklaring. - Rondvraag. Datum: maandag 12 januari 2009 Locatie: Gemeenschapshuis Smelehof, Puttenweg 2, te Ysselsteyn. Aanvang: 19.30 uur In verband met registratie is het noodzakelijk dat u zich kunt legitimeren door middel van paspoort, rijbewijs of ID-kaart. (op de informatie/instructie avond wordt hierover verder uitleg gegeven.) Beste leden/donateurs van de Vriendenkring a.s zondag 21 december 19.00 uur wordt het jaarlijkse kerstconcert gehouden door Muziekvereniging "De Peelklank" in de Smelehof. Wij willen jullie bij deze van harte uitnodigen. Hopelijk mogen wij U tijdens dit concert ontmoeten. Voor het programma zie elders in dit blad. Tevens wensen we jullie Prettige kerstdagen en een voorspoedig 2009 Het bestuur van de Vriendenkring. DE PEELBLOEM Wij wensen alle inwoners een Zalig Kerstfeest en een Voorspoedig 2009! Tevens willen wij iedereen bedanken die het afgelopen jaar de Peelbloem, op welke manier dan ook, gesteund hebben! Ook het komende jaar vertrouwen wij hier weer op! Kaartverkoeëp Bonte Aovcnden Denk an de kaartverkoeëp ankommende zaoterdag 20 december urn 20.00u beej Egelmeers. Zorg dat ge der op tied beej ziet!!! De Bonte Aovenden zien dit jaor op zaoterdag 24, vrejdag 30 en zaoterdag 31 januari. Fieëstdagen Names Carnavals Vereniging de Piëlreus wensen weej ollie ailemaol hieële Fijne Fieëstdagen toe en un schón, gezoend en carnavalesk 2009 DE ZONNEBLOEM YSSRSTFffi

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 5