Ysselsteyns Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@kpnplanet.nl Jrg 46, nr. 51 18 december 2008 Van de parochie Lucas 1, 26-38 Aankondiging van de geboorte van Jezus In de zesde maand werd de engel Gabriël door God gezonden naar een stad in Galilea, met de naam Nazaret, naar een maagd die verloofd was met een man genaamd Jozef, die uit het huis van David stamde; haar naam was Maria. De engel trad bij haar binnen en zei: 'Verheug u, begenadigde, de Heer is met u.' Zij raakte geheel in verwarring door wat hi j zei en vroeg zich af wat deze begroeting te betekenen had. Maar de engel zei: 'Schrik niet, Maria, u hebt genade gevonden bij God. U zult zwanger worden en een zoon baren, die u de naam Jezus moet geven. Hij zal een groot man zijn, en Zoon van de Allerhoogste worden genoemd. God, de Heer, zal Hem de troon van zijn vader David geven. Hij zal eeuwig koning zijn over het huis van Jakob, en aan zijn koningschap zal geen einde komen.' 'Maar hoe moet dat dan?' zei Maria tegen de engel. 'Ik heb geen omgang met een man.' De engel antwoordde haar: 'Heilige Geest zal op u komen en kracht van de Allerhoogste zal u overdekken. Daarom zal het kind heilig genoemd worden, Zoon van God. Bovendien, ook Elisabet uw verwante, is op haar oude dag zwanger van een zoon; zij werd onvruchtbaar genoemd, maar zij is al in haar zesde maand. Want voor God is niets onmogelijk.' Toen zei Maria: 'Ik ben de dienares van de Heer; laat met mij gebeuren wat u gezegd hebt.' Toen ging de engel van haar weg. Misintenties van 20 december t/m 23 december Zat. 20 dec. 19.15 u. (Vivace) 4dc Weekend van de Advent Jaardienst Va Willems en voor Moe Wiilems - Lemmens: Jaardienst Marlidi Bastiaansen; Mia Lemmens - Verstegen; Thom van Lipzig vanwege zijn veijaardag en voor zijn vader Jan; Jaardienst Jeu Spreeuwenberg, voor zoon Wim en dochter Margriet; Jaardienst Theo Tilleman Zon. 21 dec. 13.30 u. Doopviering van Kiki Keijsers, Siem Lemmens en Sil Maas Di. 23 dec. 18.15 u. Uitstelling van het Allerheiligste, waarna aanbidding tot 18.45 u. aansluitend om 19.00 u. de H. Mis voor het welzijn van onze parochie en voor Wereldvrede Misdienaars: Zaterdag, 19.15 u. Tom Jenniskens - Kevin van Hoof Dinsdag, 18.15 u. Luc Peters - Ward Stiphout Kerkdiensten met Kerstmis Kerstavond Woensdag 24 december 17.00 uur GEZINSMIS: 23.00 uur de NACHTMIS Donderdag ls,e Kerstdag 25 december 9.30 uur DAGERAADSMIS Vrijdag 2dc kerstdag 26 december 11.00 uur Zaterdag 27 december 19.15 uur uitreiking van de doopschildjes

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1