Y sselsteyns Nieuws-- Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@kpnplanet.nl Jrg 46, nr. 49 4 december 2008 Marcus 1, 1-8 BEGIN van de goede boodschap van Jezus Christus, Zoon van God. Zoals geschreven staat bij de profeet Jesaja: Zie, Ik zend mijn bode voor U uit, om uw weg te banen; een stem roept in de woestijn: Bereid de weg van de Heer, maak zijn paden recht, zo trad Johannes op. Hij doopte in de woestijn en verkondigde een doop van bekering tot vergeving van zonden. Heel Judea en alle inwoners van Jeruzalem liepen naar hem uit. Ze lieten zich door hem dopen in de rivier de Jordaan, en beleden hun zonden. Johannes ging gekleed in kameelhaar en had een leren gordel om zijn middel, en hij leefde van sprinkhanen en wilde honing. Hij kondigde aan: 'Na mij komt iemand die krachtiger is dan ik; ik ben te min om mij te bukken en de riem van zijn sandalen los te maken. Ik heb u gedoopt met water, maar Hij zal u dopen in heilige Geest.' Misintenties van 6 december t/m 12 december Zat. 6 dec.. 19.15 u. (Eige Wijsjes) 2de weekend van de Advent KINDERWOORDDIENST Andreas en Anna Philipsen-Hendrickx; Jaardienst Frans Stiphout; Jaardienst Leo v. d. Zanden, voor vader v. d. Zanden en Marie van Neerven; Jaardienst Jan Verstappen Di. 9 dec. 18.15 u. Uitstelling van het Allerheiligste, waarna aanbidding tot 18.45 u. aansluitend om 19.00 u. de H. Mis; Gerard Fleurkens en overleden familie Fleurkens-van Staveren; Henny Emonts en Gerrit Martens; overleden ouders Verheijen-Versteegen; Jaardienst Piet Bus Misdienaars: Zaterdag, 19.15 u. Ron Peters - Ward Stiphout Dinsdag, 18.15 u. Kevin Baltissen - Job Swinkels Adventsgebed O God, Die de nood van Uw schepselen ziet, zend nog eens Uw Zoon naar de stervende aarde, zend Hem als het Licht, dat het duister nooit spaarde, Van de parochie de Sterke, Die 'I zwakke in liefde bewaarde, de Eeuwige, Die ons de tijd openbaarde, de Vorst, Die ons eindelijk vrede gebiedt! S'l~7v'--•

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1