Programma van 27 november t/m 06 december Donderdag 27-nov Zaterdag Donderdag 29-nov 04-dec DAG Surprise Groep 7/8 Zaterdagavondgroep DAG Playbackshow Groep 5/6 Zaterdagavondgroep 20:00 18:30 20:00 Zaterdag 06-dec P1ËLPUBERS Hallo jongelui, Zijn jullie er weer klaar voor?? Kom a.s. zaterdag 29 november om 19.30 uur naar de Jera. "Het zal donker kijken met af en toe een lichtpuntje"dus zorg voor warme kleding en schoenen die tegen een stootje kunnen. Wij hebben er veel zin in! Tot dan, groetjes de leiding. Laatste activiteit 2008 is op 20 december, deze mag je niet missen!!!!! meer info volgt binnenkort. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Lidmaatschapskaarten Kommend waekend zullen dur de lejen van de raod van elluf de lidmaatschapskaarten rondgebracht werre. Diegene die nog gén lid zien, kriege un anmeldingsformulier ien de bus. Eventuele wijzigingen of neeje anmeldingen kunde ienleveren beej Serve Keijsers jr. Dopheide 1. Gaefde gej dit vur 10 december nog dur, dan kriegde de lidmaatschaps kaarten alsnog ien de bus. Kaartverkoeëp Bonte Aovenden De kaartverkoëp is op zaoterdag 20 december um 20.00u beej Egelmeers. De Bonte Aovenden zien dit jaor op vrejdag 24, vrejdag 30 en zaoterdag 31 januari. de PIEIREUS YSStLSTEYN YSSEL5ÏÏYH Piëlreusvlag op reis. Hallo Piëlreuze en -reuzinne. Hedde moj foto's gemakt van ös vlag op reis, mail dees dan dur naor pielreusvlag@dogsonlv.nl mit alle name die op de foto staon en waor de foto gemakt is. As ge nog naor de sneej got, nim ös vlag mit, mak en moj foto en mail dees dan vur 11 jannewarie naor ös dur. Redaksie carnavalskrant.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 2