S.V. YSSELSTEYN Voetbol—Korf ba: Belangrijke data Ysselsteyn De PeelkorfCl De Peelkorf C2 De Peelkorf C3 De Peelkorf Dl De Peelkorf D2 De Peelkorf El De Peelkorf F1 De Peelkorf F2 Welpen 1 Welpen 2: Welpen 3: Welpen 4: Britt, Julia M., Mariska Sara, Janneke, Tina Rozan, Rowie, Jodie Maartje, Loes, Noor Lianne, Janneke, Rowan Mariska, Joelle, Fleur Joyce, Britney Laura, Rozan Tes, Robin Mirte, Alana Linsey, Janne Lynn, Vera www.swsselstevn.nl NIEUWS JAARVERAGDERINGEN Op de jaarvergaderingen van voetbal en korfbal zijn de volgende bestuursleden ge-/herkozen: - Algemeen bestuur: Martin Houben en Marcel Arts. - Bestuur afdeling voetbal: Eric van Asten en Wilbert van Meijel. - Bestuur afdeling korfbal: Toos van Asten, Gerli Knapen, Jeanne Leeyen en Willy Claessens. Contributie: de contributie (lc helft van seizoen 2008/2009) zal in de 2e week van november via automatische incasso geïnd worden. Overige mededelingen: - Zaterdag 8 november wordt er ter intentie van de levende en overleden leden van SV Ysselsteyn een heilige mis gelezen. - Donderdag 4 december is de sinterklaasavond voor alle senioren en oudste junioren. - Zondag 28 december wordt de knobbeltoeht georganiseerd. De jaarvergadering 2009 staat vast op vrijdag 6 maart om 20.00 uur in ons clubgebouw. Op zaterdag 21 maart vieren wij het 30 jarig bestaan van TVY. Een mijlpaal die we beslist niet zomaar voorbij laten gaan, dus noteer ook deze datum alvast! Vrijwilligersavond 13 december Geen vereniging zonder vrijwilligers Over een aantal weken is het al zover. Elk jaar een gezellige avond die je als vrijwilliger van TVY zeker niet mag missen. Binnenkort meer nieuws. kantinedierist 9 nov Ingrid de Wit 12 nov Carla Willems 13 nov Annemie Wijnands Kantine poetsen 12 nov Yvonne Voiqt Annelies vd Wegen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 11