VOLLEYBALCLUB YSSELSTEYN Muziekvereniging de Peelklank Filmconcert A.s. vrijdag en zaterdag is het filmconcert. Zorg ervoor datje vrijdag om 18.45 uur aanwezig bent. Op zaterdag graag om 19.00 uur aanwezig zijn. We gaan helemaal in het zwart gekleed. Repetitie jeugdorkest De repetitie voor het jeugdorkest op 31 oktober gaat niet door i.v.m. het filmconcert. Allerzielendienst A.s. zondag 2 november wordt de Allerzielendienst op het kerkhof muzikaal begeleid door de fanfare. We komen om 15.00 uur bij elkaar in de Smelehof waar we de 2 koralen nog doorspelen. Denk er dus aan deze koralen mee te nemen. Ook de jeugdleden zonder uniform spelen mee; kom in zwarte broek en zwarte jas. Voor degenen die nog geen zwarte jas hebben, hebben we extra jassen in de Smelehof liggen. Programma 31 okt +1 nov Filmconcert fanfare 2 november Allerzielen 23 november Intocht Sinterklaas (rond 15.00 uur) 29 november Oud-ijzeractie 21 december Kerstconcert T EF ZiiActief vsselstevn Kienen Op dinsdag 4 November is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Annemie van der Staak zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn. Oriëntatietocht Op maandag 10 November is weer de oriëntatietochtDit keer is de tocht uitgezet in Liessel .en is 6 km lang.Wij willen zo veel mogelijk samen vertrekken en wel om 19.00 uur bij de kerk.Mocht je op eigen gelegenheid willen komen,dan even vermelden bij opgave.Wij vertrekken in Liessel bij de Blauwe Druif.De onkosten voor deze avond zijn 4.00 Na een fijne wandeling staat ons daarna uiteraard een heerlijke kop eigen gemaakte erwten soep met brood te wachten. Wij hopen natuurlijk dat de weergoden ons ook goed gezind zijn en dan wensen wij iedereen een fijne sportieve avond toe. Wil je graag meelopen dan kun je jezelf opgeven tot 8 November bij Willy Verheijen tel: 541292 Algemene leden vergadering ZiiActief Limburg Op 13 November wordt deze gehouden in TheaterHotel "De Oranjerie" in Roermond. Het programma begint om 10.00 uur met de jaarvergadering waarna er tijd is voor een bezinningsmoment en ontspanning. Marijke Helwegen zal een presentatie geven over het thema "Open en Bloot" .Om 17.00 uur eindigt het programma. Ook onze leden zijn van harte welkom.De toegang is gratis, maar wil je deelnemen aan het uitgebreide luchbuffet dan kost dit 16.00 per persoon.Voor het complete programma kijk op www.ziiactieflimbure.nl Heb je interesse om mee te gaan ,dat kan. Je kunt je opgeven tot 31 Oktober bij Willy Verheijen tel: 541292 Programma Di 04-11-2008 Dames 1 - BVD Holyocke 2 Aanvang 20.30u Fluiten Ivo Nagelkerke Tellen Jelena Glazkova Limburg tholivk vrouwennetwerk

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 5