Film Concert Peelklank Ysselsteyn. Op vrijdag 31 oct. en zaterdag 1 november a.s. organiseert de fanfare van Muziekvereniging de Peelklank een filmconeert met als motto: "Lets go to the Movies. Beide avonden beginnen om 19.30 u en worden gehouden in gemeenschapshuis Smelehof aan de Puttenweg 2 te Ysselsteyn. De muziek die normaal als achtergrond klinkt bij de diverse films wordt nu uitgevoerd door de muzikanten van de Peelklank. Behalve dat voor velen herkenbare melodieën worden gespeeld kunt U op het witte doek ook de bijbehorende filmscenes volgen. Hierdoor ontstaat voor een breed publiek van jong tot oud letterlijk een beeld van datgene van wat met de muziek uitgebeeld kan worden. Bent U een liefhebber van muziek en of film dan mag U deze avond beslist niet missen. Muziekvereniging de Peelklank staat bij dit filmconcert onder leiding van Mare. Thijssen. Door hem, de muzikanten maar vooral door de leden van de muziekcommissie is veel tijd gestoken in de voorbereiding van dit concert. Muzikaal maar ook middels het verzamelen en knippen van de desbetreffende beelden. Behalve door het fanfarecorps wordt ook nog muzikale medewerking verleend door Miriam Michels met zang en Hay Rubie op basgitaar. Werken uit de volgende films zullen te horen en zien zijn: Robin Hood, Highlights from a Gladiator, Lilo Stitch, Two Worlds, Lion King, Harry Potter en the Philosopher's Stone, Lawrence of Arabia. For your Eyes only, Peter Gunn Theme, My Heart will go on. Lord of the Rings en Moment for Morricone Allemaal bekende titels waarvan de begeleidende muziek U als deze keer letterlijk als muziek in de oren zal klinken. De filmtitels zijn voor jong en oud, voor elk wat wils zodat deze uitvoering ook bij de jeugd ongetwijfeld in de belangstelling zal staan. Dit laatste niet alleen door de diverse films maar ook door de vele jeugd die meespeelt in het fanfare orkest. U wordt dan ook van harte uitgenodigd om dit concert bij te wonen onder het motto "Gezellig een avondje naar de film". Voor het geld hoeft U het niet te laten want beide avonden zijn entree vrij. Maandag/dinsdag competitie Het was een hele puzzel, maar uiteindelijk zijn de wedstrijden helemaal naar wens ingedeeld. En wat is nu zo leuk? Op www.tvvsselstevnnI kun je alle wedstrijden zien staan. Elke keer worden daar alle uitslagen ingevuld en zo blijf je steeds op de hoogte hoe de competitie verloopt. Uiterlijk vrijdagmorgen is het schema te zien op onze site. We wensen iedereen een leuke en sportieve competitie. Lessen Maascourt Senioren Vanaf 1-11 tot 20-12 kan tennisschool ons nog 8 tennislessen aanbieden voor 2 groepen van 4 of meer (tot 8) deelnemers. De lessen worden door Marleen gegeven en zijn op zaterdag van 9-10 en 10-11 uur. Als er meer als 8 deelnemers zijn telt de volgorde van aanmelding per mail naar: ktvoiat@wanadoo.nI Op 27 oktober krijgen de deelnemers bericht over de indeling en wie mee kan doen. Dart en rik avonden kantinedienst 22 okt Annie Janssen 23 okt Wim de Wit Kantine poetsen 22 okt Petra Spreeuwenberg Rian Spreeuwenberg Voor de eerste keer hebben we deze competitie met de "tennis toernooi planner" in elkaar gezet Vorige week zijn de data doorgegeven van de dart en rik avonden. In verband met andere activiteiten is 17 januari verzet naar 23 januari. Dus even voor alle duidelijkheid vrijdag 19 december en vrijdag 23 januari.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 5