Ysselsteyms Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@kpnplanet.nl Jrg 46, nr. 41 9 oktober 2008 Van de parochie Op zaterdag a.s. 11 oktober is er aansluitend aan de mis van 19.15 uur in de Grote Kerk in Venray 'e jaarlijkse kaarsjesprocessie naar de Lourdesgrot. Hierbij is natuurlijk eenieder van harte uitgenodigd. Op zondag a.s. 12 oktober houdt de jongerengroep Identity een digitale foto- en filmpresentatie over him belevenissen tijdens de Wereldjongeren Dagen (WJD) in Sydney. Deze vindt plaats in de Paterskerk van 15.00 uur tot 17.00 uur. Hiervoor bent u én natuurlijk ook de jeugd van harte uitgenodigd. Wat zou het mooi zijn als ook kinderen uit onze parochie mee zouden gaan naar de WJD te Madrid (Spanje) in 2011. Misintenties van 11 oktober t/m 17 oktober Zat. 11 okt. 19.15 u. (Ouderenkoor) Andreas en Anna Philipsen - Hendrickx; Jaardienst Peter van Dijck en Maria Wismans; Overleden ouders Grad en Nel Spreeuwenberg - de Bruyni en hun kinderen Leo, Wim en Truus; Adrianus en Gijs Broeders; Overleden familie Janssen - Thielen Di. 14 okt. 18.45 u. Bidden van een Rozenhoedje aansluitend een H. Mis Anny Verschuuren - Driessen vanwege haar verjaardag; Jaardienst Truus Spreeuwenberg - Philipsen en voor de overleden familie Spreeuwenberg - Philipsen Misdienaars: Zaterdag, Niels Claessens - Job Swinkels - Marijn Claessens Dinsdag, Luc Peters - Kevin van Hoof Bijbelgroep: Woensdag 15 oktober om 20.00 u. in de multifunctionele ruimte van de kerk komen wij weer bij eikaar. We behandelen dan hoofdstuk 5, Een wijze vrouw. Lees het hoofdstuk goed door en zet evt. vragen /opmerkingen al vast op papier. Iedereen die zich wat meer wil verdiepen in het geloof is van harte welkom. Heb je vragen neem dan contakt op met Mia Michels Tel: 541563. Graag tot woensdag.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1