Aankomend weekend Eventing Ysselsteyn Afgelopen jaar is er weer hard gewerkt om een mooie wedstrijd voor te bereiden. Dit is de gelegenheid om deze mooie tak van de paardensport een keer te bekijken. Er starten het weekend 350 internationale combinatie's. Van onze eigen vereniging zullen Sabine Franken, Natascha Mennen en Irene Potten van start gaan. Verder de Nederlands kampioen S.G.W. 1 ster Linda Smulders uit Horst. Verder nog grote namen zoals Jan van BeekAlice Naber- lozeman en Wendela Schlimmer. Deze zullen beginnen met het rijden van een dressuurproef en het springparcours, en daarna natuurlijk de spectaculaire Cross country. Voor de kleinen onder ons is er op zondag de gelegenheid om pony te rijden en gebruik te maken van het springkussen. Het ponyrijden is o.l.v.Karin van Riswick de instructrice van de ponyclub de Welshruiters die hiervoor haar pony's beschikbaar steld We zien jullie graag terug op zaterdag 4 oktober en/of zondag 5 oktober op de terreinen aan de Middenpeelweg Voor meer info: www.sgw-ysselstevn.nl Afgelopen weekend waren de Kringkampioenschappen in Lottum. Daar zijn weer een aantal mooie prijzen behaald. Pony's Dressuur Klasse D LI 1 ste. prijs Elise Hermans met haar pony Transit's Yrhan en werd hiermee kringkampioen. Klasse BB lste. prijs Amber van Bakel met haar pony Stanley en werd hiermee ook kringkampioen 4de prijs Esmee van Bakel met haar pony Snuitje. KlasscAB lste prijs Jessie Derikx met haar pony Tommy en werd ook kringkampioen 2 de prijs Daphne Lenkens met haar pony Porky 6 tal ABC licht behaalde een mooie eerste plaats en werd ook kringkampioen. Bixie AA 3 de prijs Fleur Janssen Bixie A 3 de prijs Romy Janssen Paarden In Lottum behaalde Sabine Franken met haar paard Tenda in de dressuur in de klasse Ml een 3 de prijs. En Tamara Klaasen was dit weekend in Asten en behaalde daar een 5 de prijs met haar Vencie in de klasse L springen Kampioenen en prijs winaars proficiat Grote Clubaktie In de week van 6 tot 12 oktober komen onze leden weer langs met de loten van de Grote Clubaktie. De loten kosten 2.50 per stuk.Een groot gedeelte van deze opbrengst komt ten goede aan onze dansvereniging De Peeldancers. Iedereen alvast hartelijk dank en veel geluk met Uw lot. DV de Peeldancers PEELDANCERS yssetsrifw

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 8