Programma van 02 oktober t/m 11 oktober 02-okt DAG Casino gr 7/8 18:30 04-okt Zaterdagavondgroep 20:00 09-okt DAG Casino gr 5/6 18:30 11-okt DJ D'Light 20:00 Helpende Ouders: Ine Tilleman Carla Bouwman Tom Bouwman Janus Jespers Op woensdag 15 oktober zal de fotoavond van Jera-Kamp 2007 en 2008 om 19:30 uur in de Jera plaatsvinden. Op deze avond zal zowel de foto cd van Jera-Kamp 2007 en 2008 te koop zijn, de DVD's van beiden jaren zijn te bestellen en de Kampkrant van 2008 zal deze avond uitgedeeld worden. Op Youtube is het eerste gedeelte van de Videoquiz te zien. Wil je het spannende avontuur van Peter R. De Diepvries en De Bende van Jopie nog een keer terug zien, zoek dan naar: Jera-Kamp 2008 Videoquiz Pari 1. Mocht je het niet kunnen vinden op de Jera-Kamp hyves zijn de filmpjes ook te zien. iëSpubers Hallow Piëlpubers! Een aantal weken geleden hebben wij een Super Vette smokkeltocht gehad. Nu gaan we het over een compleet andere boeg gooien, We gaan kijken hoe talentvol jullie allemaal zijn!!! YSSELSTEYN GOT TALENT In ons piëldurp Ysselsteyn loopt veel talent rond dat weten we. Maaarrrr wij denken dat er ook nog veel talent verborgen zit onder onze eigen Pielpubers!!!! Doormiddel van hilarische, dolkomische, zang, toneel en danskunsten, gaan wij dat talent uit jullie proberen te trekken. Wij zijn weer druk bezig met de voorbereidingen en het belooft weer een gezellige dolle avond te worden. Kom allemaal om 19:30 naar de JeraNeem goede zin mee...... En zorg dat de lachspieren goed getraind zijn!!!! Tot zaterdag! Groetjes de Leiding P.S. a.s. zaterdag worden er persoonlijke lidmaatschapkaartjes uitgedeeld. Hel is de bedoeling datje deze elke activiteit meeneemt. Meer info hierover krijg je zaterdagavond. Tot dan!! Zaterdag 11 oktober: Dj D'Light DJ D'Light is één van de populairste deejays van dit moment met zijn rockin'beats, klinkende baslijnen en lifting melodieën. D'Light brengt iedere keer weer de populaire Dance tracks op zijn eigen manier. Jaren geleden begon hij met een lokale drive-in disco show waar hij de hits aan elkaar mixte. Maar binnen de kortste keren werd hij, dankzij zijn unieke manier van draaien gevraagd voor de grotere en meer bekende uitgaanscentra. Samen met een vriend begon hij een project onder de naam DJ Exclusiv Team en draaide lange tijd in Assen. Door de manier waarop dit team de platen draaide kreeg de bewust lokatie een enorm grote naam en faam. Door de geweldige reputatie van de club kwamen deejays als Jean, Erick E, G-Spott, Klubbheads, Dana, E-Craig etc. allemaal met veel plezier naar deze locatie. Omdat D'Light toch na enige tijd graag weer zélf verder wilde, besloot hij de stoute schoenen aan te trekken en sloot hij zich aan bij een groot boekingsbureau. Daardoor kwamen er boekingen door geheel Europa, van Duitsland tot Mallorca. Enkele jaren geleden werd het ook tijd voor D'Light om zich te richten op de werkzaamheden als producer, Zijn eerste CD single was een bewerkte cover van een nummer van John Denver; "Leaving on a Jetplane". Het nummer werd direct een feestnummer in menige discotheek. Doordat D'Light een enorm drukke agenda kent kwamen de produktie werkzaamheden enigszins in het gedrang. "Je moet een 1000 product maken en anders niet", is zijn veel gehoorde uitspraak over het produceren. Binnenkort is er toch weer een nieuw product uit zijn studio te verwachten Donderdag Zaterdag Donderdag Zaterdag Fotoavond Jera-Kamp 2007/ 2008

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 3