YSSELSTEYN LEEFT! Helaas, Ysselsteyn Leeft 2008 zit er alweer bijna twee weken op. Na vele maanden van voorbereiding kunnen we met een gerust hart terugkijken op een geslaagd evenement. Na een aarzelend begin op zaterdag en een geweldig mooie zondag, hebben we een fraai resultaat bereikt. Om en nabij 2500 bezoekers hebben het evenement bezocht, waarvan we vele positieve reacties hebben mogen ontvangen. Het zonnetje scheen, de helikopter vloog af en aan, bezoekers met stalen zenuwen tokkelden van de Boerenbond af en alle verenigingen en ondernemers lieten zich van hun beste kant zien. Vele originele, mooie en interactieve stands waren te bezichtigen: een lust voor het oog! Op naar de volgende 'Ysselsteyn Leeft'! Namens de organisatie van Ysselsteyn Leeft: Voorzitter Jeu de Wit, secre tariaat Marian Claessens, leden Servé Keijsers, Leo Potten, Bart Rongen, Paul Verhoeven, Piet Rutten Laurie de Wit. We willen iedereen die aan Ysselsteyn Leeft heeft meegewerkt via deze weg van harte bedanken: ondernemers, verenigingen, medewerkers, de horeca, de sponsoren Rabobank en Vitelia, GGW de Peel, brandweer, politie, en mochten we nog iemand vergeten zijn: ook bedankt, want zonder jullie was het evenement nooit geslaagd! Wanneer het definitieve resultaat van het evenement bekend is, gaan we op zoek naar een goed doel ten behoeve de gemeenschappen in het werk gebied van de VZO. Philips gewonnen Uitslag loterij: Vele bezoekers hebben hun entreekaart ingeleverd bij de stand van de VZO. De gelukkige winnaar is Geert Janssen uit Castenray. Hij heeft een 32inch flatscreen tv van

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 13