ONèAjR Ysselsteyn CRESCENDO 50+ toernooi op zondag 21 september ►opgeven tot woensdag 17 september -4 Op 21.9.2008 houden wij het 50+ Toernooi. Je kan je hier voor inschrijven tot 17.9.2007 - 24.00 uur op onze site www.vsselstevncom/tvv of middels de inschrijfkaart in het clubgebouw. Het inschrijfgeld bedraagt 2,00 Euro. De organisatie is in handen van Math Heetkamp 0478-541225 samen met Kalle Voigt 0478 545008. Het 50+ Toernooi is een dagtoernooi waar gespeeld wordt in poules van 4 spelers met wisselende partners, {of de inschrijvingen maken een andere indeling noodzakelijk) Dit jaar is ervoor gekozen om alleen na de middag te spelen om zo het aantal deelnemers tegelijk op het park te hebben en zo de gezelligheid te verhogen. Ouder/Kind toernooi op zondag 28 september Heb je je al aangemeld voor het ouder/kind toernooi? Een gezellig toernooi waar ieder jaar weer veel kinderen aan mee doen. Je kunt tennissen met je papa of mama, maar je mag ook je oom, tante of iemand anders vragen. Dit geldt ook voor diegenen die nog niet echt wedstrijdjes spelen! Je kunt je tot 20 september opgeven bij Gerda van Lipzig tel. 541552 of via de mail harriel@home.nl. Kantine poetsen 17 sept~Tkim Kusters/Mariëlle van Meijel Toneelvrienden, Toneel' Met blijdschap kunnen we jullie melden dat we iedere woensdag voor het avondvullend stuk:Tom ,Dick en Harry aan t repeteren zijn onder regie van Henk Stevens. Het is een komedie in twee bedrijven. De uitvoeringen zijn 29 en 30 maart 2009. Uiteraard presenteren wij ons als Crescendo bij Ysselsteyn leeft Crescendo bestaat 50 jaar. Jo Koonings en Jeu Marcellis zijn ook 50 jaar lid. Ook zij staan zoals andere leden enig moment in de stand om met u herinneringen op te halen en te genieten van Crescendo. Al met al genoeg reden om hun te feliciteren en onze stand te bezoeken. Graag tot ziens bij Ysselsteyn leeft. Van ons lid Frans van de Pas kregen we deze uitnodiging Binnenkort vinden 8 uitvoeringen plaats van: Kleine Mensen, Grote Helden.Geregisseerd door ons lid Frans van de Pas Deze uitvoeringen vinden plaats in manege d'n Umswing te Kronenberg (gelegen aan de Midden Peelweg). De uitvoeringsdata zijn 26, 27, 28 en 30 sept. en 1, 3, 4, en 5 oktober. Het belooft een mooi spektakelstuk te worden. Sinds 1 week is de kaartverkoop van start en afgelopen zaterdag was al 60 van de kaarten verkocht. Als je dit spektakelstuk wilt meemaken, dan raad ik je aan niet te lang te wachten met kaartjes bestellen. Kaartjes kunnen online besteld worden. Zie hiervoor: www.setovera.nl Ik hoop vele leden van Crescendo op een van de avonden te mogen begroeten. Groeten het bestuur. YSSELSTEYN BEEFT Ysselsteyn Leeft staat voor de deur. Op de vrijdag voorafgaande aan dit grootse evenement organiseert de iera on Air commissie op vrijdag 12 september een feest in het gebouw van OJC Jera'70 onder de noemer YSSELSTEYN BEEFT. DJ Daroon zal deze avond zorgen dat Ysselsteyn ook echt zal beven. Daroon is een enthousiaste en zeer veelzijdige allround DJ. Zijn positieve instelling gecombineerd met zijn muzikale kwaliteiten alsmede zijn spontane uitstraling maken van hem een top-DJ. Daarnaast is DJ Daroon een muziekkenner pur sang: hij was niet alleen verantwoordelijk voor de grote hit van de Gebroeders Ko "Boten Anna" maar produceerde ook de laatste Zware Jongens Single "De Jodeljump". Zorg dus datje er vrijdag 12 september bij bent in de Jera! De entree bedraagt deze avond 5,-.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 9