Muziekvereniging de Pcelkiank Optreden Ysselsteyn leeft A.s. zondag 14 september verzorgt onze muziekvereniging een optreden op Ysselsteyn leeft. Bijeenkomst voor de fanfareleden in de zaal van Roelanzia om 14.30uur. Ons optreden is om 15.00 uur. Koffers kunnen we in de zaal zetten. Het percussie ensemble verzorgt een optreden om 14.30 uur Vrii-kaarten Ysselsteyn leeft A.s. vrijdag worden de vrij-kaarten voor Ysselsteyn leeft, op de repetitie, uitgedeeld. De kaarten staan op naam. Kun je niet op de repetitie aanwezig zijn, zorg er dan voor dat iemand jouw kaart meeneemt. Je kan je kaart ook ophalen bij Lei Potten. Extra repetities voor het fiimconcert 28 sept: slagwerk 5 okt.bugels en sopraan saxen 12 okt.: hoorns en alt saxen 19 okt: trombones, bassen, euphoniums, tenor en barrïton sax 26 okt.: generale repetitie voor het hele orkest Indien je niet op de partijen repetitie aanwezig kunt zijn dit graag zo spoedig mogelijk aan de dirigent doorgeven. Als er teveel afwezig zijn, kunnen we nog groepen ruilen om een maximale opkomst na te streven. "^rsbericht Herdenkingsdienst voor overleden kinderen. 'Jij, onzichtbaar bij mij' Onder het thema 'Jij, onzichtbaar bij mij', wordt op zaterdagmiddag 20 september 2008 in de St. Oda kerk, adres Lovinckplein 8, 5813 CC in Ysselsteyn {Lb.Jom 13.30 uur een herdenkingsdienst gehouden voor overleden kinderen. Ouders zijn welkom, broers en zussen en andere familieleden, maar óók vrienden van overleden kinderen of hun familieleden, die van nabij het verdriet hebben gevoeld en nog voelen dat hun naasten heeft getroffen. Kapelaan Crasborn zal de dienst begeleiden, ook zullen vertegenwoordigers aanwezig zijn van de Vereniging van Ouders van Overleden Kinderen (VOOK). Er is voor het thema 'Jij, onzichtbaar bij mij', gekozen omdat de ervaring is dat ieder die een kind verloren heeft, dit voelt als verlies van een stukje van jezelf. Het is fijn om dit immense verdriet te kunnen delen met aderen die kunnen en willen luisteren, een arm om je schouder leggen of er "gewoon" voor je zijn, zelfs zander woorden kunnen anderen veel voor je betekenen. In deze herdenking zullen we samen proberen om het onzegbare te zeggen. Met gedichten, liedjes, verhalen en momenten van stilte voor ieder zijn eigen gedachten. Het voortdurende gemis is altijd aanwezig, maar hun naam zullen we altijd blijven noemen. De muzikale omlijsting in deze dienst zal door lotgenoten verzorgd worden. De ouders van de kinderen die overleden zijn en naar de dienst komen, wordt gevraagd om goed op tijd te komen en een FOTO in een lijst mee te brengen. De kinderen en hun namen zullen nadrukkelijk een plaats krijgen tijdens deze dienst. Na afloop van de dienst is er nog gelegenheid om na te praten en een kopje koffie of thee te drinken. Spreekt U dit aan kom dan gerust naar de herdenking op 20 september in Ysselsteyn (Lb.), vanaf 13.00 uur is de kerk toegankelijk. Voor meer info kunt u contact opnemen met de volgende personen: Saskia Aarts-Hendriks: 0493-529492 lotgenoot Truus Pijnenborg-Gommans: 0493-529363 contactouder Joske Roos-Hendriks: 0478-542072 contactouder ÏÏJÖrV

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 5