houbensteyn Nieuw Grafonderhoud Nieuw De Houbensteyn Groep omvat een groep bedrijven waarin ca. 40 medewerkers enthousiast werken in de varkenshouderij. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden, vraagt Houbensteyn BV Medewerker Vleesvarkens/bouwploeg Dit betreft een combi baan Opleiding indien noodzakelijk is intern mogelijk. Salaris volgens CAO-Dierhouderij met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Het betreft een fulltime functie SOLLICITATIE: Houbensteyn BV Sollicitatie is mogelijk tot 26 september 2008 KANTOORADRES: Ysselsteynseweg 69, 5813 BK YSSELSTEYN INLICHTINGEN: Henk Hellegers 06-53579753 Tegenwoordig laten veel mensen zich cremeren omdat zij hun kinderen niet willen belasten met de zorg voor een graf. Maar ook niet iedereen is in staat om het graf van zijn dierbare overledene te onderhouden. Denk hierbij eens aan ouderen die slecht ter been zijn of in een bejaarden- verzorgingstehuis wonen en niet meer voor het graf kunnen zorgen. Vaak wonen de kinderen te ver weg of voelen de ouderen zich bezwaard om hun hulp te vragen bij de zorg voor het graf. Dan ligt het graf er vaak onverzorgd en rommelig bij. Niet omdat men er niet voor wil zorgen maar omdat het simpelweg niet of niet altijd mogelijk is. Dit is de oplossing: Een abonnement op het onderhoud van het graf. Ik zorg ervoor dat het graf er netjes uit ziet. ik houd het schoon, zorg dat er geen onkruid staat en geef water. Meer informatie vindt u op de website of neem contact met mij op. Bloemsierkunst Sen Ysselsteynseweg 61, Ysseisteyn 0478-561226 of 06-23327490 bioemsierkunstien@hotmail.com www.bloemsierkunstlen.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 19