Ysselsteyms Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@kpnplanet.nl Jrg46, nr. 36 4 september 2008 Van de parochie Misintenties van 6 september t/m 12 september Zat. 6 sept. 19.15 u. (Vivace) ouders Pouwels - Voesten en overleden familie; ouders Puts - Maessen en overleden kinderen; Jan van Gassel en voor een bijzondere intentie; Jaardienst Joh. Hub. Geurts en echtgenote Marie Schreven; Lei Vergeldt vanwege zijn veijaardag; Jaardienst Jan van Soest, voor zijn kleindochter Yvon en voor de overleden familie van Soest - Smedts Di. 9 sept. 19.00 u. ouders Philipsen - Cremers en voor Truus, Piet en Gerrit; Tiny Janssen - Martens Misdienaars: Zaterdag, Stef Temmens en Luuk Peters Dinsdag, Marijn Claessens en Kevin van Hoof Beste mensen, Langzaam maar zeker gaan wij naar het einde van het jaar en breekt ook weer het moment aan van de Kerkbijdrage, de voornaamste bron van inkomsten voor de kerk. Wie zich met onze kerk betrokken voelt, draagt er financieel aan bij om het reilen en zeilen van de kerk in stand te kunnen houden. Jaarlijks wordt er dan ook een minimum bedrag vastgesteld. Elk huisgezin wordt middels een brief hierover geïnformeerd. Dit jaar is het bedrag voor een huisgezin vastgesteld op 75,00 en voor alleenstaanden 36.00. Woon je langer dan twee jaar op je zelf, dan wordt je als een zelfstandig nuisgezin aangemerkt. Natuurlijk is dit een richtlijn en is iedere financiële bijdrage van harte welkom. Doe je mee met de gezinsbijdrage zoals hierboven omschreven zijn onderstaande diensten GRATIS. Doe je wel mee, maar met een lager bedrag dan wordt dit verrekend over de laatste vijfjaren. Doe je helemaal niet mee dan betaald je: Voor een Uitvaartdienst 315,00-Voor een huwelijksdienst 315.00-Voor een jubileumdienst 210.00 Kosten van misintenties: H. Mis op zaterdag 21,00 op dinsdag 7,00 Samen vormen wij de parochie, samen kunnen wij geven aan de parochie en blijft het ook mogelijk om samen te komen als parochie, uw bijdrage hiervoor is dan ook belangrijk om onze parochiekerk te laten bestaan. Hallo allemaal! Vier jaar heeft de Vastenactie geld opgehaald voor onze projecten in Nepal, m.n. voor het JYOTl beroepsopleidingscentrum. Graag wil ik iedereen die hier een bijdrage aan heeft geleverd heel heel veel bedanken. Met speciale dank voor Jan Jansen, die Nepal onder de aandacht heeft gebracht en alle mensen die gecollecteerd hebben! Vier jaar lang tussen de 3 en 5000 Euro per jaar, we gaan het missen! Ik vond het hartstikke leuk dat er zoveel mensen waren die interesse toonden in het wel en wee in Nepal tijdens mijn presentatie eerder deze maand! Dank je wel, ik vond het een leuke avond en ik hoop jullie ook Liefs, Marjo

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1