Prograrama van 28 augustus t/m 30 augustus Donderdag 28-aug Geen DAG ivm vakantie Vrijdag 29-aug V rijdagavondgroep 20:45 Zaterdag 30-aug Zaterdagavondgroep 20:00 Donderdag 04-sep Geen DAG ivm vakantie Vrijdag 05-scp Vrijdagavondgroep 20:45 Zaterdag 06-sep Examenfeest 20:00 Eerste deel programmering Het programma is bekend tot het eind van dit jaar. Noteer onderstaande data alvast in je agenda! 06 sep Examenfeest 12 sep Ysselsleyn Beeft 27 sep Band - Patatje Metal 11 okt DJ - D'lighl 25 okt Band - n.n.b. Op www.iera70.nl vind je meer informatie. 15 nov Band WC - Experience 22 nov DJ - Vliegend Hert 13 dec Band Catch - Up 26 dec DJ - Apres Ski Party Hallo Piëlpubersü! We willen jullie nog allemaal bedanken voor het super gezellige weekend! We hebben allemaal erg genoten en gelachen met jullie. Het weekend had allerlei ingrediënten zoals: sportiviteit, avontuur, humor, vrijheid, gezelligheid en vooral niet slapen! Hopelijk vonden jullie het ook te gek en kunnen we dit volgend jaar weer herhalen. We willen "Autoverhuur De Mulder" bedanken voor het ter beschikking stellen van 2 busjes....Bedankt!! Hopelijk zien we jullie en ook alle andere die niet mee zijn geweest op onze volgende activiteit deze is op: 6 september a.s. We beginnen door de lengte van de activiteit een half uurtje eerder, dus om 19.30uurü We starten vanaf "t Lovinckplein! Wat deze activiteit zal zijn verklappen we nog niet. De dresscode voor deze avond is; zwart-zonnebril en bij slecht weer ook regenkleding. Hopelijk heeft iedereen er weer zin in en gaan we er een superavond van maken. PS. omdat we door 't examenfeest niet in de Jera terecht kunnen gaat de activiteit bij echt noodweer niet door. Is dit het geval halen hou je deze avond van ons tegoed!! ACTIE: van 1 t/m 12 september is er op radio 538 een actie van 'Money you' en kun je een rekening insturen. Wij hebben van de Piëlpubers een rekening van het kamp ingestuurd en hopen dat deze voor ons betaald wordt. Luister dus in deze periode zoveel mogelijk radio 538 en hoor je dat ze onze rekening eruit halen bel dan naar 06-23750680 (Lonneke), dan bellen wij naar de studio. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. VERENIGINGEN en ADVERTEERDERS: Het nieuwe e-mailadres van YNB is geworden: YNB@,kpnplanet.nl Houdt hiermee rekening N

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 2