Y sselsteyns Nieuws^ Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@kpnplanet.nl Jrg 46, nr. 35 29 augustus 2008 Ukf. 1,1v.aüAMiLZtiïM/. het vinden. Want wat zal het een Het lijden van de Mensenzoon en zijn volgelingen Vanaf toen begon Jezus zijn leerlingen duidelijk te maken dat Hij naar Jeruzalem moest gaan en veel moest lijden van de oudsten, hogepriesters en schriftgeleerden, dat Hij ter dood gebracht zou worden en op de derde dag zou worden opgewekt. Petrus nam Hem apart en begon Hem de les te lezen: 'God beware U, Heer! Dat mag U niet overkomen.' Maar Hij van zijn kant zei tegen Petrus: 'Weg daar, achter Mij, satan. Je bent een struikelblok voor Mij, want jouw gedachten zijn niet Gods gedachten, maar die van mensen.' Toen zei Jezus tegen zijn leerlingen: 'Als iemand achter Mij aan wil komen, laat hij dan met zichzelf breken, zijn kruis opnemen en Mij volgen. Want wie zijn leven wil redden, zal het verliezen. Wie zijn leven verliest vanwege Mij, zal baten als hij de hele wereld wint, maar zichzelf schade toebrengt? Of wat kan een mens geven in ruil voor zichzelf? Want de Mensenzoon zal komen, bekleed met de heerlijkheid van zijn Vader, samen met zijn engelen, en dan zal Hij iedereen loon naar werken geven. Van de parochie Matteiis 16,21-27 Misintenties van 29 augustus t/m 5 september Vrij. 29 aug. 14.00 u. Huwelijkssluiting tussen Thijs Reijnders en Mariëlle Linders Zat. 30 aug. 19.15 u. (Ouderenkoor) Toon Arts (namens de buurt); Jaardienst Jeu Claessens; Jaardienst Nelly Philipsen - Janssen en voor de overleden familie; Maria Peters - Peters vanwege haar verjaardag Di. 2 sept. 19.00 u. Drika Jaspers - Lammers vanwege haar verjaardag, voor haar echtgenoot Jan Jaspers en de kleinkinderen Jeroen en Edwin; Mien Claessens - Zanders vanwege haar verjaardag Misdienaars: Vrijdag, Zaterdag, Dinsdag, Marijn Claessens en Kevin Baltissen Niels Claessens en Kevin van Hoof Kevin van Hoof en Ron Peters

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1