Enjoy Togehter ENJ. T ETHER De vakantie zit er weer bijna op dus we beginnen weer met de repetitie op dinsdag 19 augustus om 20:15 Regiokampioenschappen Reuver pony's en paarden: Op 9 en 10 Augustus werden op de mooie terreinen van manege De Vossenkuil in Reuver de jaarlijkse Outdoor Regiokampioenschappen voor pony's en paarden verreden. Zaterdag 9 Augustus: Jessie Derikx wist na een nette proef met Tommy een mooie 4e plaats te behalen in de klasse AB dressuur. Het zestal van De Welshruiters, met als commandante Carin van Rtswick, wist dit mooie resultaat zelfs te verbeteren en kreeg na afloop het kampioenslint aangehangen!! Ze hebben zich daarmee geselecteerd voor de Nederlandse Kampioenschappen op 30 Augustus in Ermelo. Zondag 10 Augustus: De vele regen op zondag maakte het de paarden en ruiters/amazones niet makkelijk. Helaas wist dan ook geen van de Ysselsteynse deelnemers met een prijs huiswaarts te keren. Vrijwilligers van de Peeibloem, zullen, samen met helpers, van 18 t/m 30aug. weer loten verkopen. De Nationale Zonnebloemloterij staat dit jaar in het teken van:'Actie Zonnedag'. Wie aan de loterij meedoet, maakt extra dagjes uit, Zonnedagen, mogelijk voor mensen, jong en oud, met fysieke beperkingen door leeftijd, ziekte of handicap. Maar ook andere activiteiten worden georganiseerd, zoals: dagboottoehten, vakantieweken, speciaal theatertournee, enz. Ook de ondersteuning van de vrijwilligers is belangrijk. Het grootste gedeelte van opbrengst is voor de eigen afd. de Peeibloem. Foto's van activiteiten kunt u zien op de site van de Peeibloem: www.ysselstevn.dorpenvenraynl/depeelbloem Mensen die één of meer loten van 2,- per stuk kopen, dingen mee naar een van de 5.020 geldprijzen. De hoofdprijs bedraagt: 15.000,-. Totaal zit er 165.000,- in de prijzenpot. De Zonnebloemloterij wordt dit jaar voor de veertigste keer gehouden. De trekking vindt plaats op 10 november 2008. Meer hierover t.z.t. in het Y.N.B. Nu alvast HARTELIJK DANK voor uw medewerking! Prijswinnaars gefeliciteerd en succes op het NKÜ DE ZONNEBLOEM DE PEELBLOEM. Donderdag 21 augustus starten we weer met steps/aerobics van 19.30 - 20.30 uur, o.l.v. Marie-Louise Comelissen. Info, of afmelden voor het nieuwe seizoen, Carla Bouwman 0493-526260 National? vete nnjirg

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 5