Vsselsteyn "Paolzitte". Carnavalsvereniging de Pielreus organiseert zaterdag 16 augustus as het jaarlijkse pleinfeest met dit jaar als thema; Ben ji j sportief, heb je een goed doorzettingsvermogen, een goed zitvlak dan is dit voor jou de kans om "Ysselsteyns kampioen paolzitte'' te worden. Enkel paolen zijn al vergeven maar wil jij dit jaar net als prins Willie de strijd aan gaan om de kampioen te worden, meld je dan snel aan bij de organisatie tel:541983) We beginnen de dag om 11.00 uur 's morgens waarna onze deelnemers om 11.11 uur op de paolen zullen plaats nemen. Onder het genot van vrolijke muziek, een hapje of een drankje kunt u de mensen komen aanmoedigen of kom gewoon even komen kijken hoe onze deelnemers het maken. Ook aan de kinderen is gedacht want ook het luchtkussen zal deze dag niet ontbreken. Kortom een hele dag vertier voor jong en oud. Vergeet dus deze datum niet. ledereen een fijne vakantie en graag tot 16 augustus as. Organisatie het pleinfeest 2008 Autobedrijf Gommans de Wit Clubkampioenschappen 2008 De clubkampioenschappen zijn in de periode van 23.08.2008 t/m 7.09.2008 U kunt zowel voor de enkel als voor de dubbel inschrijven tot en met zondag 17.08.2008 - 24uur op onze site www.tvvsselstevn.nl of middels de inschrijfkaarten in ons clubgebouw. De indeling geschiedt op sterkte volgens de pasjes en naar inschatting van de wedstrijdleiding. In deze periode kunt u verhinderingen opgeven op maximaal 4 werkdagen en op maximaal een weekend uitgezonderd het finaleweekend). De dubbelpartner wordt hierbij mee geteld bij het bereiken van het maximum. Bij opgave van verhinderingen kunt u met 2 wedstrijden op een avond of 3 wedstrijden op een hele dag gepland worden wij proberen dit vanzelfsprekend te vermijden.) Er wordt gespeeld in een poule systeem. Er worden 2 sets gespeeld en bij de stand van 1-1 beslist een tie-break tot 10 met een verschil van 2) wie de winnaar is. Wij zullen ernaar streven om in poules van 4 of meer te starten. Het spreekt vanzelf dat hiervoor voldoende inschrijvingen binnen moeten zijn. Bij gelijke standen geldt de volgorde van wedstrijdpunten, onderlinge setstanden, onderling gamesaldo. Als hierna alles gelijk is beslist de onderlinge wedstrijd Vanaf de halve finales of als de tijd het toelaat v.a. de kwart finales wordt om 2 gewonnen sets gespeeld met een gewone tie-break in ieder set bij de stand van 6-6 Voor alle vragen kunt u zich wenden aan de wedstrijdleiding. Bij vragen welke niet hiervoor beschreven zijn beslist de wedstrijdleiding. Kalle Voigt 0478-545008 Waar dit reglement niet in voorziet beslist de wedstrijdleiding Bij inschrijving word je geacht om het boven staande te accepteren.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 4