7, Programma van 10 juli t/in 19 juli Zaterdag 12 t/m 19 juli JERA-kamp Zie mededelingen Zaterdag 12-jul Gesloten Vrijdag 18-jul Gesloten Zaterdag 19-jul Gesloten Jera-Kamp 2008: Zaterdag 12 juli vertrekken we met de fiets richting kampgebouw "De Polderhonk" in Asten, om daar een fantastische week te gaan beleven. Dit jaar gaan er maarliefst 26 meiden en 29 jongens mee. Uniek is dat de jongens voor het eerst de grote slaapzaal gaan krijgen. Enkele belangrijke tijden: - lO.OOu. Inladen vrachtwagen door de leiding - ll.OOu. Inleveren bagage kinderen - 13.00u. Vertrek met de fiets naar Asten Natuurlijk zijn alle ouders, grootouders, broertjes, zusjes, vriendjes en vriendinnetjes uitgenodigd om de kids uit te zwaaien bij vertrek.. We gaan er een mooie week van maken! Ondertekend de leiding: Kampkoerier Hennie Beelen. Ellen Egelmeers, Sjoerd Ewals, Roel Einders. René van de Pas, Renate Peeters, Ruud Sanders. Ferdy Seuren, Cindy Peters. Jos Arts, Stijn Claessens, Menno Heetkamp, Kim van Osch. Willem Verheijen. Ingo Seuren, Anouk Ewals en Rian Litjens. Waterbakgevecht 2008 Het waterbak gevecht zit er weer op. Mede door het weer wat goed meewerkte kunnen we terugkijken op een geslaagde middag. Winnaar van de jeugdronde was Niels Houben. Bij de prominenten ging Erik "Vitelia" Michels met de eer strijken, gevolgd door Hans Rongen en Martin Houben. Winnaar van de orginaliteitsprijs was Lars Houben. Grote winnaar van de dag was Stan van Dijck welke met de gouden badmuts naar huis ging. 2dc plaats was voor zijn broer Rob van Dijck en derde werd de "gestreepte strijder Foto's van deze middag zijn te vinden op www.jera70.nl en www.roelanzia.nl. De JERA wil Roelanzia bedanken voor de samenwerking. Verder niet te vergeten Loonbedrijf Ysselsteyn voor het leegpompen van het bad en Mari Wanssum voor het beschikbaar stellen van het bad. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-I.imburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. GEMENGD KOOR VIVACE Inleveren witte map; Willen degene die de witte map nog niet ingeleverd hebben deze per omgaand afgeven bij Jan Janssen!! Indien niet thuis; s.v.p. onder veranda op tafel leggen!! Op zaterdag 2 augustus, zingen we de Gregoriaanse Hoogmis!!!!!!!! Verder wensen we iedereen een fijne en zonnige vakantie! ZiiActief Ysselsteyn Kienen Op dinsdag 15 Juli is er weer kienen in Dancing Pilot ,Met introducé, aanvang 19.30uur. Annemie Wijnands zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn Karakter en Temperament ln het voorjaar van 2009 word de cursus karakter en temperament weer gegeven Het zijn 4 bijeenkomsten .Deze zijn op donderdag 12 februari en 26 februari 2009 En op dinsdag 17 maart en 24 maart 2009 Inlichtiging en opgeven kan bij Willv Verheijen Tel:541292 tot 18 Juli ACTlF.E »y

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 2