•V YSSELSTEYN Korfboi ENIOREN V YSSELSTEYN Voetba PASFOTO'S Willen de volgende leden een pasfoto afgeven voor een nieuw spelerspasje bij Roscmarie: Kim van Osch, Carolien vd Zanden en Marloes Claessens. PASFOTO Wil Kim Willemse een pasfoto inleveren voor op het pasje van het nieuwe seizoen. Inleveren bij: Elly Claessens Peehveg 25 KAMP 2008 Het kamp 2008 met als thema Oranje Feest zit er weer op. De kinderen hebben genoten van een leuk programma o.a. memory, een knutselmorgen, een bosspel, een supportersact en een spellencircuit. Ook de kookmoeders hadden er weer voor gezorgd dat we niets te kort kwamen. We willen enkele sponsors bedanken voor hun bijdrage: Coop (Seuren Ysselsteyn), Bakkerij van Gassel, Diepvrieshuis Ysselsteyn, Autoverhuurbedrijf de Mulder en Henk Stiphout. Maar ook de leidsters: Maria. Mieke, Yvonne, Marieke, Linda, Jacqueline, Nancy, Margo, Kim, Dorie, Jeanne, Fia, Helga, Wendy, Rozan, Stefanie, Paula, Eline, Anja, Laura, Renate, Elly, Lian, Anneke. Marian, Gerli. Pauline en de keukenhulpen Karin. Conny, Karin. Carolien, Maria en Mary. Ook Jac van Haperen bedankt voor het rijden van de vrachtauto en het ophalen van de spullen. Gevonden voorwerpen kamp. - Rose badstof hoeslaken - Rose hemdje merk Beeren, maat 116 - Gestreept hemdje (kleuren oranje, rose, blauw, wit) maat 146 - Lange spijkerbroek, merk Rose is a Rose, maat 126 - Sportschoenen, wit met donkerrood, merk Bewild, maat 33 - Sportschoenen, zwart met zilver, merk Rucanor, maat 35 - Oranje t-shirt veronica just talented Af te halen bij Maria Claessens, Dopheide 32. GEZOCHT: LEIDERS Als voetbalvereniging zijn we met een heel team bezig om alles voor het volgende seizoen weer in kannen en kruiken te krijgen. Daarvoor zijn wij nog op zoek naar een aantal leiders die een team willen begeleiden op zaterdag. Heb je interesse om deze jongens en meiden te begeleiden en er een leuk en sportief seizoen van te maken, bel dan voor informatie naar Jac Matijsen, 0627045065. Tm ll?ri IIR De Rabo Heuvelentocht. Deze week geen clubiocht maar een echt tochtje. In Overloon organiseren ze al Cl/ jaren de bevrijdingstocht. Maar zoals tegenwoordig alles mede mogelijk wordt gemaakt door een of ander bedrijf is ook de bevrijdingstocht van naam veranderd in Rabo Heuvelentocht. Rabo bevrijdingstocht is blijkbaar niet echt een goede naam om meer hypotheken te kunnen verkopen. De heuvelen die in de naam van de tocht zitten komen ook deze keer....Ja, u raadt het al. Uit Berg en Dal. Elke zich zelf respecterende tocht met heuvels gaat via Berg en Dal en het Reichswald. Dus ook deze keer gaan we in gestrekte draf richting Bredeweg. Hier krijgen we de bekende klimmetjes weer te verwerken. De enige klim die we nu niet doen is de Oude Holleweg. In plaats van deze klim doen we nu de zeer slechte klinkerweg van Beek naar Ubbergen om vervolgens via Jan Dommer van Poldertsweg en Stollenbergweg weer naar boven te gaan om op het zelfde punt weer uit te komen. Ja, Fietsen is een rare hobby. Hierna via het Duitse Zyfflich en Neer weer terug naar de Kartenspielerweg. Vanaf hier gaan we over het grondgebied van die Manchalt (verliezend Finalist van euro 2008) naar Siebengewald en Afferden. Met het veer de Maas over en Linéa recta terug naar Overloon.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 8