_n 4r A T KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel X"-y KIENEN. Woensdag 9 juli is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof FIETSEN. Donderdag 10 juli gaan we weer fietsen. Vertrek 13.30 uur vanaf de kerk.. De volgende fietstocht is op 14 augustus. Dan fietsen wc naar Ommel en deze "pelgrimstocht" heeft een lengte van ongeveer 35 km. KBO-ouderenadviseur: Samen Zorgwerk, tel.: 548015. Spreuk van de Week: "Er is geen groter verdriet dan in dagen van ellende de tijden te herinneren dat men gelukkig was Muziekvereniging de Peelklank Repetitie fanfare A.s. vrijdag 4 juli is de laatste repetitie voor de vakantie. Na afloop van de repetitie nog een gezellig samenzijn in het gemeenschapshuis. Jeugdleden, vraag thuis of je na de repetitie ook nog even mag blijven. We beginnen weer op vrijdag 22 augustus. Een fijne vakantie allemaal! Examens drummers Er zijn 7 leerlingen van onze drumopleiding geslaagd voor het praktijkexamen. Douwe Claessens slaagde voor het B-diploma. Renske Peeters. Rowie Loenen, Aafke Claessens, Iris Swinkels, Michelle Wismans en Lisa de Mulder slaagden voor het A-diploma. Allemaal van harte gefeliciteerd. Basisschool tSt.Qda,~ Oudervereniging Plaatsing nieuw logo De verbouwing loopt naar zijn einde. De laatste aanpassingen zullen in of vlak na de vakantie nog plaatsvinden. Dat betekent dat we m.i.v. het nieuwe schooljaar geen gebruik meer hoeven te maken van de Rabobank en dat we gelukkig weer met alle groepen onder 1 dak kunnen vertoeven. Natuurlijk willen we alle inwoners van Ysselsteyn de gelegenheid geven om een kijkje te komen nemen. Wanneer en hoe er dat precies uit gaat zien blijft voorlopig nog een verrassing. U krijgt t.z.t. hiervoor een uitnodiging. Sommige vernieuwingen kun je helaas niet tot het allerlaatste moment helemaal geheim houden. Eén van deze vernieuwingen is de aanpassing van een eigentijds logo. Het nieuwe logo zal vlak na de vakantie op de gevel van de school worden geplaatst. De naam van de school blijft uiteraard gehandhaafd. Met alle parti jen: team, medezeggenschapsraad, oudervereniging en architect is hier naar alle tevredenheid over gecommuniceerd. Frank van Meijel heeft voor ons een prachtig nieuw logo ontworpen. Om een tipje van de sluier op te lichten zal de volgende tekst op de gevel zichtbaar zijn: Basisschool St. Oda. Ysselsteyn. Het nieuwe logo (gezicht) van de school blijft uiteraard nog een geheim. ZijActief Ysselsteyn Reanimatie cursus Bij voldoende deelname word er een reanimatie cursus gegeven ACTIEF Er zijn nog 2 plaatsen om de cursus door te laten gaan. Dit zijn 2 lessen van 20.00 tot 22.00uur .De onkosten zijn 35.00 p.p. De lessen worden gehouden in Ysselsteyn .En zijn op dinsdag 21-10-2008 en op maandag 27-10-2008 Inlichtingen en opgave kan bij Marian Bartray Tel: 541264 lot zaterdag 5 JULI Karakter en Temperament In het voorjaar van 2009 word de cursus karakter en temperament weer gegeven Het zijn 4 bijeenkomsten .Deze zijn op donderdag 12 februari en 26 februari 2009. En op dinsdag 17 maart en 24 maart 2009 Opgeven kan bij Willy Verheijen Tel:541292 tot 18 Juli. Enjoy Together CNl föY® Zaterdag 5 juli zingen we de kermismis in onze kerk. Crl Willen de leden om 18.30u aanwezig zijn, na de mis gaan we koffie drinken en IIPTOGEI ntl* een stukje vlaai eten in de Smelehof. rsKtsifi

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 6