Waterbakgevecht 2008 Waterbakgevecht 2008: Grootser, Natter en Spectaculairder De Ysselsteynse kermis staat weer voor de deur. Van vrijdag 4 tot en met dinsdag 8 juli zal Het Lovinckplein weer voorzien worden van diverse attracties en eetkraampjes. Dit alles is natuurlijk maar bijzaak, wetende dat de jaarlijkse 'Ysselsteynse waterbakgevechtenook tijdens deze dagen gehouden worden. Zondag 6 juli is het eindelijk weer zover De dag waarop waterbak-minnend Ysselsteyn met smart op heeft gewacht. Voor de onwetenden onder ons volgt een korte beschrijving van hoe het waterbakvechten in z'n gang gaat. Men neemt een grote bak met water (in de volksmond ook wel zwembad genoemd). Op deze bak met water plaatst men een dikke houten balk welke ingevet is met groene zeep. Deelnemers, welke opgesplitst zijn in categorieën, krijgen een skippybal aangereikt en gaan elkaar daarmee, al zittende op de glibberige balk, te lijf. Degene die al eerste in het water valt, is uitgeschakeld. Een prachtig concept, wat dit jaar alleen nog maar mooier gaat worden. Deze jaargang wordt het namelijk voor het eerst georganiseerd door OJC Jera'70 en Café/Zaal Roelanzia. Dit alles zal plaatsvinden aan het Lovinckplein. Ziet u het al voor zich, al die gespierde en door de wol geverfde waterbak vechters en vechterinnen, welke gewoon in het openbaar te aanschouwen zullen zijn? Gegarandeerd een lust voor het oog. Dit is echter nog niet alles. Voor het eerst in de geschiedenis zal er ook een categorie met prominenten zijn uie met elkaar de strijd aan zullen gaan. Op dit moment brengen we nog geen namen naar buiten, maar dat het de moeite waard gaat worden staat buiten kijf. Schroom dus niet. en kom zondag 6 juli een kijkje nemen. Om een goede doorstroming de komende jaren te garanderen is er ook een categorie voor de basisschoolkinderen van groep 7 en 8. Meedoen is uiteraard nog steeds mogelijk. Je kunt je opgeven door je personalia door te mailen naar watci bakucvecht a icra70.nl. Tip: er wordt een originaliteilprijs uitgeloofd. Na het spektakel is er een mogelijkheid om het feestje door te zetten in de grote feesttent van Roelanzia alwaar DJ Izzy en De SRV Mannen zullen zorgen voor een uitstekend afterparty-sfeertje. Het waterbak gevecht wordt dit jaar mede mogelijk gemaakt door Mari Wanssum. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Oe Peeldancers Afgelopen week zijn de laatste trainingen geweest van de Peeldancers. In de week van 18 augustus beginnen we weer. Wij wensen iedereen gezellige kermisdagen en een zonnige vakantie. Bestuur Peeldancers. Koersbaltoernooi 2008 Beste koersbal vrienden. Zoals ieder jaar wordt ook dit weer het toernooi gehouden en wel op 28 augustus om 13.00 uur. Gesponsord door gemeente Venray en Rabo bank. U kunt zich opgeven voor 15 juli bij Miet Swinkels tel. 541705. "et Nodortnrifjse ■j^a Rode Kruis In de week van de goede doelen werd er voor het Nederlandse Rode Kruis een bedrag van II 00.75 opgehaald, waarvoor wij LI hartelijk willen bedanken. PEELDASCERS nsairir*

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 3