Vrijdag 04-jul Geen jera ivm Kermis Zaterdag 05-jul Geen jera ivm Kermis Zondag 06-jul WATERBAKGEVECHT Vrijdag 11 -j ul Vrijdagavondgrocp Zaterdag 12-jul Zaterdagavondgroep Donderdag 03-jul Donderdagavondgroep Programma van 03 juli t/m 12 juli AFSCHEIDSDISCO Groep 5/6/7/8 20:45 20:00 13:30 20:45 20:00 18:30 Donderdagavondgroep: W'aterbakgevecht Vergeet niet het inschrijfformulier voor het waterbakgevecht in te leveren bij Ellen Egelmeers Jan Poelsweg 6. Voor vragen bel Ellen Egelmeers 06-13089872 Jera-Kamp 2008 Zaterdag 12 juli vertrekken we met de fiets richting kampgebouw '"De Polderhonk" in Asten, om daar een fantastische week te gaan beleven. Dit jaar gaan er maarliefst 26 meiden en 29 jongens mee. Uniek is dat de jongens voor het eerst de grote slaapzaal gaan krijgen. Enkele belangrijke tijden: - 10.00u. Inladen vrachtwagen door de leiding - ll.OOu. Inleveren bagage kinderen - 13.00u. Vertrek met de fiets naar Asten Natuurlijk zijn alle ouders, grootouders, broertjes, zusjes, vriendjes en vriendinnetjes uitgenodigd om de kids uit te zwaaien bij vertrek. We gaan er een mooie week van maken! Ondertekend de leiding: Kampkoerier Hennie Beelen, Ellen Egelmeers, Sjoerd Ewals, Roel Linders, René van de Pas. Renate Peeters. Ruud Sanders, Ferdy Seuren, Cindy Peters, Jos Arts, Stijn Claessens, Menno Heetkamp, Kim van Osch, Willem Verheijen, Ingo Seuren, Anouk Ewals en Rian Litjens. Nieuwe zaterdagavondgroep: Hallo Piëlpubcrs! Na een geweldig, oranje kleurende 6-kamp zijn er al veel inschrijfformulieren binnen. We hopen dat jullie het ook een superleuke avond vonden. Deze 6-kamp kon niet zo 'super' zijn zonder de zorg van 'supermarkt COOP en 'super'bakkerij van Gassel. Bedankt! Ook is er deze avond de naam onthuld van onze nieuwe groep. Deze is, zoals je hierboven al kunt lezen 'De Piëlpubers'. Lian Fleurkens heeft deze originele naam verzonnen en wint een jaar lang lidmaatschap, gefeliciteerd!! En we gaan door Wc zijn al volop bezig om het •overnachtings-weekend' van 16 en 17 augustus te laten slagen. Je moetje natuurlijk hiervoor niet vergeten op te geven. Ben je het formulier kwijt mail dan even naar mielenlonnckchendriksft/-li ve.nl dan sturen we je er nog een per mail door. Op 11 juli stopt de inschrijving voor lidmaatschap en de overnachting! Dus niet vergeten, want hierna kunnen we i.v..m. planning niets meer aannemen. Heb je je wel al opgegeven, dan word je door ons op de hoogte gehouden via YN'B en/of de mail. Eerste activiteiten nieuw schooljaar (noteer in je agenda): 16 17 augustus: overnachting 6 september 27 september 18 oktober Groetjes de organisatie

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 2