IE J A an 26 juni t/m 6 juli Donderdagavondgroep 18:30 Waterspellen zeskamp Groep 7/8 Vrijdagavondgroep 20:45 Zaterdagavondgroep 20:00 Donderdagavondgroep 18:30 Afscheidsdisco Groep 5/6/7/8 Gesloten Gesloten VVaterhakgevecht 2008 13:30 Donderdagavondgroep: Donderdag 26 juni hebben we bij goed weer voor groep 7 en 8 waterspellen zeskamp. Zorg ervoor datje kleren aan hebt die nat mogen worden.. Jera-Kamp 2008: Op dinsdag 1 juli is er om 20.00u. een ouderavond in de Jera. De ouders van de kinderen die meegaan hebben hiervoor een uitnodiging ontvangen. Ouders van kinderen die niet meegaan en toch wel benieuwd zijn wat het Jera-Kamp allemaal inhoud mogen natuurlijk ook komen. Uitzendschema EK 2008 Op \\ww.iera70.nPEK vind je behalve de tussenstand van de EK-Pool ook het uitzendschema! De halve finales en de finale zijn uiteraard nog in de JERA te bekijken. Waterbakgevecht 2008 Evenals voorgaande jaren organiseert de JERA ook dit jaar weer het traditionele waterbakgevecht tijdens Ysselstevnse kermis. In samenwerking met ROELANZIA wordt het gevecht dit jaar gehouden op het Lovinckplein. Aan de opzet van het waterbakgevecht zal niet veel veranderen, want het is nog steeds de bedoeling je tegenstander eerder van de balk af te werken met een skippybal dan datje er zeifin ligt. Wel zullen er dit jaar meerdere klassen zijn waarin gestreden wordt. Ten eerste is er de jeugdklasse. waarbij de 2 hoogste groepen van het basisonderwijs strijden om de eer. Verder is er de volwassene klasse, die bij voldoende deelname ook een vrouwelijke afdeling kent. Spektakelstuk van deze dag zal zijn de prominentenklasse. In deze klasse zal een groep "bekende" Ysselsteyners strijden om het eremetaal. Wie deze prominenten zijn houden we nog even geheim, maar de eerste namen maken we volgende week bekend. Wil jij ook meestrijden om gekroond te worden lot waterbakkampioen 2008 schrijf je dan zo snel mogelijk in. Inschrijven kan via bestuur@jera70.nl of via de inschrijflijst bij ROELANZIA. Het spektakel zal plaatsvinden op zondag 6 juli en start om 13.30 uur met de jeugdklasse. Locatie is het Lovinckplein ter hoogte van Roelanzia. Het waterbakgevecht wordt mogelijk gemaakt door MARI Wanssum. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. GEMENGD KOOR 1 VIVACE Zoals bekend geven we a.s. zondag 29 juni een wensconcert. Op verzoek van: We vertrekken gezamenlijk bij de kerk om 12.45u. Ook nu zijn we natuurlijk in uniform. Programma v Donderdag 26-jun Vrijdag Zaterdag Donderdag 27-jun 28-jun 03-jul Vrijdag Zaterdag Zondag 04-jul 05-jul 06-jul Spaarkas "Mien Gleuf" Op vrijdag 4 juli spaarkas lichten in het café. Aanvang 21.00 uur.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 2