Ysselsteyni Nieuws- Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 46, nr. 26 27 juni 2008 Kerkhofbericht Van de parochie Matteüs 16,13-19 Jezus kwam in de streek van Caesarea van Filippus en vroeg zijn leerlingen: 'Wie is dc Mensenzoon volgens de mensen?' Ze zeiden: 'Volgens sommigen Johannes de Doper, volgens anderen Elia, volgens weer anderen Jeremia of een van de profeten.' Hij zei hun: "En jullie, wie ben Ik volgens jullie?' Simon Petrus antwoordde hem: 'U bent de Messias, de Zoon van de levende God.' Jezus gaf hem ten antwoord: 'Gelukkig ben jij, Simon Barjona; niet vlees en bloed hebben jou dat onthuld, maar mijn Vader in de hemel. Ik zeg jou: jij bent Petrus; op die steenrots zal Ik mi jn kerk bouwen, en de poorten van het dodenrijk zullen haar er niet onder krijgen. Ik zal je de sleutels geven van het koninkrijk der hemelen, en wat je op aarde bindt zal ook in de hemel gebonden zijn. en watje op aarde ontbindt zal ook in de hemel ontbonden zijn.' Misintcnties van 28 juni t/m 4 juli Zat. 28 juni 19.15 u. (Vivace) Wim Jenneskens; Jaardienst Piet Arts van de Vijverhof Mathieu Arts en uit dankbaarheid Di. 1 juli 19.00 u. (Conbrio) I.uke Aarts vanwege zijn verjaardag: Teng Janssen vanwege zijn verjaardag Misdienaars: Zat. 19.15 u. Janneke van Osch en Luc Peters Di. 19.00 u. Ron Peters en Niels Claessens Wij zouden het erg op prijsstelten als u het afval deponeerd in de daarvoor bestemde container en niet in een emmer achterlaat voor anderen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1