S.V. YSSELSTEYN Voetbal—Korfbal Uitnodiging SF Op zaterdag 14 juni a.s. organiseren de jeugdafdelingen van S.V. Ysselsteyn ter afsluiting van het seizoen een DAG VAN DE JEUGD .Deelnemen aan deze dag van de jeugd kunnen de nieuwste welpen en alle jeugdleden t/m groep 7 van de basisschool van afdeling korfbal én jeugdleden t/m groep 7 van de basisschool van afdeling voetbal. Het wordt een mooie dag met diverse spellen waarbij o.a. water, behendigheid en techniek aan te pas komen. Zorg voor eigen sportkleding, geen voetbalschoenen Aanvang 13.00 uur Voor D, C en B voetbalteams is er een toernooi! 15.30 Uur: de finale penaltybokaal afd. voetbal. En doelschieten alle jeugdleden afd. korfbal. Omstreeks 16.00 uur prijsuitreiking en traktatie. Aansluitend finale Champions League voor E en F-teams. Als er kinderen zijn met speciaal voeding m.b.t drinken/snoep laat het ons even weten. Opm. Alle leiders en leidsters van de teams afd. voetbal en korfbal en ook jeugdspeelsters die deze dag leidster zijn graag om 12.45 uur aanwezig op sportpark voor uitleg spellen/verdeling teams/uitdelen consumptiebonnen. Kampioenen afdeling korfbal: FJ en Dl Kampioenen afdeling voetbal: E4 Ter gelegenheid van bovenstaande kampioenschappen wordt de teams een receptie aangeboden in de kantine van sportpark '"De Vlies". Deze wordt gehouden op vrijdag 13 juni van 19.30 tot 20.30 uur. Uw aanwezigheid daarbij stellen wij zeer op prijs. Na afloop van de receptie wordt de avond gezellig voortgezet met de wedstrijd Nederland - Frankrijk op de beamer. Ysselsteyn,juni 2008 Bestuur SV Ysselsteyn Deze dag mag je niet missen Jeugdcommissie afd. voetbal en korfbal Wiek Arts, Sandra Reintjes, Ad Romme, Petra van Dijck

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 9